Wpis z mikrobloga

@Sakad: Jak pogodzić męża z jego najlepszym przyjacielem? Pożarli się dobry rok temu, w zasadzie cholera wie o co. Jeden drugiemu coś tam nawrzucał w wiadomościach, powyzywali się nawzajem i teraz ze sobą nie gadają. Ani jeden, ani drugi się nie odezwie pierwszy - mają na to za wiele dumy.. :(
Ja się nie chcę wtrącać, bo to się zawsze źle kończy. Z drugiej strony ciężko mi patrzeć na to, jak ktoś kogo kocham cierpi.. :( Wiem, że mój mąż najchętniej by puścił wszystko w zapomnienie. Ale wiem, że sam nie zrobi kroku. Tamten z kolei jest strasznie zawzięty. Olać całą kwestię? Czy jednak spróbować pogodzić te dwa buhaje?
  • 42
  • Odpowiedz
@Sakad: jak sie sami nie pogodzili sami to nic wskórasz, meska duma zostala urazona i jak sami nie chca sobie tego wyjasnic to tym bardziej Tobie sie nie uda pogodzenie na siłe. W ogóle to słaba przyjazn musialabyc jak poroznilo cos najlepszych przyjacioł - ja sobie nie wyobrazam
  • Odpowiedz
@Seba1991: Nie na siłę. Miałam nadzieję, że ktoś był w podobnej sytuacji i wie jak można ich pochodzić, tak żeby niczyja duma nie ucierpiała.
  • Odpowiedz
@Sakad:

Ja dałbym sobie spokój (ale to na podstawie własnych doświadczeń, więc wiesz). Nawet jeśli pokłóciłem się z przyjacielem, to po pewnym czasie i tak się pogodziliśmy. Trudno też ferować gdy nie wiadomo czy chodzi o jakąś pierdołę i zwykle nieporozumienie, czy coś głębszego.

Zazwyczaj pomaga długa, szczera rozmowa. Ogólnie powodzenia!
  • Odpowiedz