Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 188
-Siemka jestem Friz i jestem milionerem
-Kupcie mój kurs za 1000 zł to wyjawie wam tajemnice jak tego dokonałem
-'kupuje kurs i odpala pierwszy filmik'
-Najlepiej kosić hajs na frajerach i bogatych dzieciakach, proponuję wydać jakiś kurs/tutorial który 'pokaże jak stać się milionerem' za 1000 zl i wcisnąć go takiemu targetowi
-wykop feejs
#friz #heheszki #humorobrazkowy
Pobierz
źródło: comment_1608994498uEWAEVlFLzKGO4U5lMsTnr.jpg
  • 18
Aaa, czyli jakiś kolejny youtuberek... No to rzeczywiście autorytet, warto kupić kurs.


@PrawdziwyM_89: A kto ma robić kurs jak zaistnieć na youtube, zawodowy spawacz, który na yt nic nie nagrał? Czy typ, który robi po 1mln wyświetleń na film? XD
"pytanie retoryczne" - mówi ci to coś?

nie trzeba na nie odpowiadać.


@cwiczebny_janusz: Mi mówi - Tobie coś dzwoni ale nie do końca wiesz, w którym kościele. Pytanie jest retoryczne, jeśli wcześniejszy kontekst wskazuje na taką funkcje w wypowiedzi.

Na przykład:

"Codziennie na świecie z głodu umierają setki ludzi. Miliony dzieci nie mają dostępy do edukacji. A ty jesteś smutny, bo dostałeś czwórkę z polskiego. Czy naprawdę warto się tym przejmować?"
Jest taki wynalazek, wczoraj uruchomili: google.pl.

Ale jak tam wpiszecie pytania, to nikt nie będzie wiedział jacy alternatywni jesteście XD


@martwykotek No tak, bo normalnie każdy napotykając na coś niezrozumiałe na Mirko będzie robił godziny research w google, podczas gdy dobry Mirek mógłby to wytłumaczyć w dwie minuty.