Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dodałem z jednego ze swoich kont następne 7 nominacji. Dołączyły one do 21, które są w kolejce lub od 1.5 miesiąca w głosowaniu. Łącznie 28 nominacji z jednego konta. Świetnie to idzie...
Jak był "event" to mimo wszystko jakoś bardziej spinaliśmy tyłek i szybciej schodziło to ocenianie. Mimo że nie dostaliśmy tak naprawdę nic w zamian, no może poza "szmatą w twarz" od niantic.

#pokemongo #wayfarer #niantic
  • 10
@extaza161: bez rozbudowy to i rok możesz czekać na decyzję. Więc jak Ci na czymś zależy to zbieraj rozbudowy a na inne polecam duużą cierpliwość. :P Dopóki niantic nie da realnych bonusów z oceniania to wszystko to będzie zapchane bo zgłszać to każdy chce a oceniać nie ma komu.
@piotrr_: Dlatego napisałem, dali event za niby coś, czego i tak nie było... I wtedy w miarę szło. Gdyby dodali jakieś misje dziennie, a nie BOX za free codziennie... I w tych misjach m.in zrecenzuj 10 nominacji.
@extaza161 Wystarczyłby kod na itemy, ale kurde nie jakieś byłe co, ale rzeczy na 8lvl ingress, raidpassy/lury/incence/inkubatory. Tak naprawdę oceniający nic nie mają, bo rozbudowa, to śmiech na sali (gdyby ludzie oceniali, to nie byłaby potrzebna).

A ten event co był, to większość ludzi myślała, ze to event na zgłaszanie. Tyle gówna nazgłaszali, ze zablokowali w kolejkach wartościowe nominacje i wyszło co wyszło. Sama mało oceniła, bo ban co chwilę, na wymioty
@extaza161: nie jest picem. Wszystko zależy w jakim miejscu zgłaszasz nominacje. Jak na wsi to może nie robić różnicy, bo z rozbudową czy nie przechodzą równie szybko. Ja bez rozbudowy czekałem 5 miesiący i przeszły dzień po tym, jak rozbudowalem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@extaza161: Myślę że nominacje powinno się dostawać za oceny, zamiast odnawiania się co dwa tygodnie. Wtedy by to trochę sprawę naprostowało - nie oceniasz to i nie dodasz.