Wpis z mikrobloga

Siorka wraca do domu rodzinnego, przyjeżdża po nią typ bla bla carem (ocena 4.3) dostawczakiem, na bla bla inne dane niż w rzeczywistości, inne auto (bo niby dostawczaka nie można dodać), a przed chwilą jej powiedział, że zaraz do lasu pojadą bo "piesek musi się wybiegać". Mówi że nie ma rodziny i jedzie na cmentarz, a po drodze "czy sie nie boi jeździć bla bla carem, bo przecież ktoś może ją zgwałcić".

Na razie mam lokalizacje na żywo, zdjęcie blach zawsze robimy, ale chyba zaraz wsiadam w auto ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#blablacar #gorzekizale
  • 120
  • Odpowiedz
@Rabusek: Szczyt głupoty wsiadać do innego auta niż na Blabla chociaż by ze względu na to ze gdyby typ ją okradł oni umywają ręce bo wsiadła do innego auta niż miało przyjechać i sama sobie winna..a w BLA łatwo trafić na patolke...
  • Odpowiedz
Potem do niej wydzwaniał ale go zablokowała, creepy strasznie


@Rabusek najgorsze tchórzostwo. Ciężko mu powiedzieć, w czym problem? Tylko marnuje człowiekowi czas, a może on normalny, a historia wyolbrzymiona

EDIT ok, doczytałem, że jednak został poinformowany, to dobrze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yolby: Chodzi o tą śmieszną ekonomię małych silników. Ja mam 3.7 w mustangu 17" i spalania 10.2 w 340 konnym samochodzie. To jaki sens dawać silnik od odkurzacza, skoro wcale nie pali mniej ?
  • Odpowiedz
@Rabusek: Od razu wiedziałem, ze to ty xd Jak tylko mnie wyprzedziłeś to powiedziałem różowej: „o, to pewnie @Rabusek wraca z akcji ratowania siostry”. Auto się zgadza, tablice związane z branżą, kierunek jazdy i lokalizacja się zgadzają, było łatwo xD
  • Odpowiedz
  • 2
@WroTaMar: zmierzające do blokady konta na bla bla, na policję nie mamy co zgłaszać (test na GHB zamówiłem wczoraj, jak coś wyjdzie to będziemy dalej działać)
  • Odpowiedz
  • 1
@4500: nie dostałem nadal xD ale herbata stoi w lodowce, dzięki w sumie za przypomnienie bo zapomniałem o temacie.

Napisałem do laba w Gdańsku czy mi przebadają ale tez nie dostałem zwrotki
  • Odpowiedz
@Wariat_OS: nic, temat w sumie umarł, bo:
- kupiłem testy na tabletki gwałtu, nie wysłali xd
- lab mi nie odpisał

a potem zapomniałem

Herbate nadal mam (xD), zobacze czy jest w ogole sens ja teraz badać
  • Odpowiedz