Wpis z mikrobloga

Jest ktoś na etapie poszukiwania #mieszkaniedeweloperskie w #lublin i chciałby połączyć siły? Wspólnie może mniej rzeczy przeoczymy i zrobimy jakąś burzę mózgów. Niektórych inwestycji nie ma na RynekPierwotny.pl i innych portalach z ogłoszeniami i może coś przeoczyłem.

U mnie odpada Felin, Wrotków i Czuby. Szukam małego mieszkania (do 40m2). Najlepiej z oddzielną sypialnią (albo w miarę rozkładowe żeby dało się ją wydzielić. Do 270 tys.
  • 26
  • Odpowiedz
@picasssss1: na Tatarach co? Tak na szybko z pamięci wymienię co sprawdzałem i co muszę sprawdzić ponownie. Wielu deweloperów już obdzwoniłem, ale bez ładu i składu. Pogubiłem notatki i znowu mam mętlik. Mam w planach przejrzeć ponownie to co mnie ciekawi, zrobić tabelki i dzwonić od nowa.

Jutrzenki - z małych mieszkań mało co zostało, jestem w kolejce do jednego mieszkania, ale jest na parterze i od strony drugiego budynku więc
  • Odpowiedz
@Czafincz: Nowa Nałęczowska. Wydaje mi się, że odrzuciłem przez cenę, ale już nie pamiętam. Ruchliwość mi nie przeszkadza. Pamiętam, że z każdym piętrem cena rosła o parę stówek
  • Odpowiedz
@Czafincz: oficjalnie u dewelopera z tego co się orientowałem nie ma nic w budżecie. Biura nieruchomości odsprzedają, ale z obowiązkiem zakupu miejsca cena przekroczy grubo 300 tys.
  • Odpowiedz
@Czafincz: ja myślałem nad tym ale odrzuciło mnie niepoważne podejście ze strony pracownika dewelopera, jeszcze przed początkiem pandemii w Polsce. Jak padło że mieszkanie za gotówkę to mina jakbym obraził matkę osoby z którą rozmawiałem, wiadomo prowizja od kredytu odpadnie. Potem zostałem poinformowany że kończą kosztorys budynku i będą informować o możliwości rezerwacji. Mówię że telefon do mnie jest, mail jest więc proszę o kontakt to chciałabym już poważniej porozmawiać. Pani
  • Odpowiedz
  • 0
@lublinmk: Idea Invest (mają dwa budynki na Jutrzenki) też wywalone. Sam se sprawdź, sam sobie szukaj. Do nich tylko pieniądze. Zero chęci pomocy, kompletnie w poważaniu mają
  • Odpowiedz
na rogu Nałęczowskiej i Morwowej? Choć podejrzewam, że wizja mieszkania koło tak ruchliwej ulicy może odrzucać


@Czafincz: @Shirako: Mieszkam w bliskiej okolicy (dom), odrobinę obawiałem się hałasu po otwarciu Mazowieckiego, ale jest cicho.
  • Odpowiedz
  • 0
@1950M: Makdom? To już chyba jakaś stosunkowo stara inwestycja. Buduje się coś o nazwie Mała Dziesiąta jak interesuje cię ta okolica. Ceny bardzo niskie
  • Odpowiedz
  • 0
@Shirako niezły wieżowiec budują na 180 mieszkań, jutro zadzwonię i zapytam. pewnie i tak więcej trzeba zapłacić niż za te na felinie
  • Odpowiedz