Wpis z mikrobloga

"Oh synek, a po co to kombinować, robić to co lubisz? A po co to wszystko, lepiej pójść na produkcję za najniższą krajową, pracodawca zapłacić za ciebie wszystko a tobie zostanie te 1900 zł do ręki i spokojne życie masz"

Jak ma być w tym kraju lepiej jak ludzie mają tak #!$%@? podejście xD Po co być ambitnym, lepiej robić za najniższą, eh to stare pokolenie niewolników ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamiast próbować coś osiągnąć to słuchaj od rodziny, że bez sensu cokolwiek próbować i lepiej zapierdzielać u Janusza nawet za najniższą i tylko będą zniechęcali do wszystkiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#swieta #praca #zalesie #gorzkiezale
  • 4
@Chlebek_Pyszny aż mi się ta pasta przypomniała

#!$%@? pensja 1800 zł za stanie na kasie, powolna wegetacja, brak rozrywek,
brak pieniędzy na jakiekolwiek wakacje, ciuchy kupowane raz w roku
albo co miesiąc w szmateksie, brak pieniędzy na rozwój swoich dzieci,
"tate tate jestem dobry w gała, zapisz mnie do klubu, to tylko 60 zł miesięcznie - niestety synek,
w tym miesiącu już dostałeś buty na zimę, przykro mi, idź oglądać Szymka Majewskiego
@Chlebek_Pyszny: u mnie tak że tata, wujkowie, ciotki mi radzą żeby iść do roboty i kształcić się żeby "ktoś mnie chciał wziąść". Tymczasem babcie i dziadkowie mówią mi inaczej, żebym firmę założył itp. wydaje mi się, że nasze obecne pokolenie mierzy się z takimi samymi problemami jak pokolenie naszych dziadków i pradziadków, które musiało odbudować kraj po wojnie. My natomiast mamy to samo zadanie, tylko musimy odbudować kraj po wojnie gospodarczej.