Wpis z mikrobloga

Witam, mam taki problem a właściwie Zastanawia mnie jedna rzecz Od kilku dni przychodzą mi maile prawdopodobnie Zumi softu mówiące o tym że moje konto na ubisofcie zostało zhakowane i znajduje się obecnie na Ukrainie albo w Indiach pytanie do ludzi obeznanych z tematem czy to jest prawdziwe czy po prostu są żebym zresetował swoje hasło i w ten sposób wyłudzają Moje dane do konta... na koncie Nie wiem co mam i czy w ogóle coś mam nawet nie pamiętam hasła...
#ubisoft #hacking może ktoś ze #steam wie o co chodzi bo je nie bardzo. #pytaniedoeksperta #bezpieczenstwo #cyberbezpieczenstwo
źródło: comment_1608905059sbdrAA2McapgKm6j4MXaZt.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie znam hasła do ubi
@shadowsniper: no to resetuj hasło przez "nie pamiętam hasła" w panelu logowania, a hasło zapisz sobie w menedżerze haseł (np. KeePassXC czy Bitwarden) :)
Witam, mam taki problem a właściwie Zastanawia mnie jedna rzecz Od kilku dni przychodzą mi maile prawdopodobnie Zumi softu mówiące o tym że moje konto na ubisofcie zostało zhakowane i znajduje się obecnie na Ukrainie albo w Indiach pytanie do ludzi obeznanych z tematem czy to jest prawdziwe czy po prostu są żebym zresetował swoje hasło i w ten sposób wyłudzają Moje dane do konta... na koncie Nie wiem co mam i
źródło: comment_16089112285i4oN5QSPs4uH2qVT7oKse.jpg
@shadowsniper: Mi też włamali się na konto Ubisoftu (Uplay). Było to po wycieku haseł z morele.net i jedynie tam zapomniałem zmienić hasło. Ale musiał się koleś zdziwić bo tylko 2 gry tam miałem (Farcry 3 i AC:Black flag) ( ͡° ͜ʖ ͡°)