Wpis z mikrobloga

Pytanie odnośnie telefonów.

Jaki telefon posiada w miarę możliwości najlepszy aparat do robienia zdjęć? Bez różnicy jaki system.

Budżet jaki mogę przeznaczyć to coś około 600 zł, może być używka (mieszkam w UK wiec max 150f).

Myślałem nad Xiaomi Redmi Note 8 bo ostatnio znajomy mi pokazał ale może jest coś lepszego. Nie zależy mi ani na optymalizacji ze działa wiele aplikacji ani baterii bo mam powerbank 20k mHa a i tak nacodzien użytkuje IPhone 8+ którego nie zmienię ale chce coś do zdjęć żeby mieć na wyprawy i automatycznie jako zapasowy telefon który może dzwonić i nic więcej.

#technologia #smartfon #android #fotografia #podrozujzwykopem
  • 14
@mrmydlo: @stefan_banach: napisałem ze używka tez może być. Ostatnio właśnie znajomy pokazał jak robi zdjęcia ten jego Redmi 8 i moim zdaniem dają radę w porównaniu z obecnym IPhone 8+ i właśnie maksymalnie do tej ceny co ten Redmi mógłbym przeznaczyć kwotę
@FeyNiX no to właśnie dlatego mówię. Te telefony o których ja mówię to były potwory za ponad £800 z podzespołami z najwyższej półki vs ta Motorola która połowy z tego nawet nie kosztowała. Już sam sensor na pewno jest o wiele lepszy, plus processing zdjęć, tryb nocny, zoom. Nie ma podejścia nawet jeśli na prawdę chodzi ci tylko o aparat
@Gymski: Tutaj taka sprawa ze nie chce za dużo wywalać na telefon bo i tak mam wydajnościowo lepszy od tych dwóch. Muszę przeboleć ale więcej nie dam.

Z tych co wymieniłeś to ani zoom ani dobry tryb nocy nie będzie mi potrzebny bo nigdy tego nie używam wiec dwa problemy z głowy