Wpis z mikrobloga

Wykopek @wyk00p szuka pomocy z makbukiem, więc jak ktoś chciałby mu pomóc to niech pamięta że ów wykopek to agresywny homofob który dosłownie 3 mies. temu próbował robić nagonkę na osoby wieszające w oknach flagi lgbt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj link https://www.wykop.pl/wpis/51855437/co-tam-wyk00p-taki-byles-zadowolony-ze-wykopki-wyb/
Warto wiedzieć, komu się pomaga ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

taguję tak jak ten wykopek, bo oczywiście tam usunął mój komentarz #macbook #apple #warszawa
i dodam jeszcze #bekazprawakow
  • 32
w sumie to nie wiem jak udało Ci się to skojarzyć po takim czasie


@Andi129: jak przeczytam coś, co mnie #!$%@? albo zbulwersuje, to oznaczam sobie takiego dzbana komentarzem w profilu + linkiem wyjasniającym xd
polecam, pomaga się nie naciąć na kogoś nieprzyjemnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@advert: Skoro zostałem usunięty z czarnej listy to odniosę się tutaj również, nie jestem żadnym agresywnym homofobem, ani mitycznym prawakiem. Bliżej mi do centrum. Wtedy pod wpływem używek, czego do dzisiaj żałuję powstał ten wpis, który jak widzisz szybko potem został usunięty jak tylko wytrzeźwiałem. Nie mam nic do osób LGBT, popieram ich postulaty, i jak przejżysz mój profil to nie znajdziesz tam ani jednego homofobicznego komentarza. A co do popierania
ani przez chwile nie miałem cie na czarnej. resztę przekleję z drugiego wpisu

@wyk00p: to wklej jeszcze jakieś twoje wyjaśnienia, w którym przepraszasz za te wysrywy które naprodukowałeś, w których przyznajesz że #!$%@?łeś.
jak wytrzeźwiałeś to wpadłeś na to, żeby przeprosić za swoje głupie zachowanie? czy dopiero dziś wymyśliłeś historyjkę jak żałujesz i jak ci głupio?
bo może gdzieś pominąłem takie przeprosiny, podrzuć link.