Wpis z mikrobloga

Jeszcze jedno, dwa lata później Gural w kasta składzie pokazywał się już lepiej technicznie i lirycznie od chłopaków z tytanika ;]


@doreczycielprawdyzosiedli: nie wiem czy pamiętasz tamte czasy i czy śledziłeś scenę, ale najlepszą rekomendacją dla Magika jest to, że żeby znaleźć porównywalną technicznie postać na scenie musiałeś przeskoczyć o dwa lata wprzód. Z perspektywy czasów może się wydawać że to "tylko" dwa lata ale po prawdzie do AŻ dwa lata
@Zielonykubek tak jak mowisz. Zostawił po sobie kawał sztuki i dopóki ktoś będzie się interesował czymś takim jak polski hip hop to ksywa Magik zawsze będzie pamiętana.
Głupio mi trochę jak sobie teraz myślę o tym, że nie raz uśmiechnąłem się jak zobaczyłem głupiego mema z nim albo używałem określenia będzie Magik.
@Odczuwam_Dysonans: Mordko, Masz to jak w banku od Ostrego, masz rok później Na Legalu od Peji, masz Grammatik wydany w tym samym roku... Rahim był #!$%@?, Fokus i Magik owszem coś potrafili, ale to nie były cuda na kiju. Oczywiście miej koleszko swoje zdanie, ale robienie z pfki jakiejś ścisłej czołówki to jest gruba przesada, obok było paru lepszych i jeszcze więcej równych.
@doreczycielprawdyzosiedli: mimo wszystko jeśli chodzi o spójność, klimat, jakiś taki namiastek artyzmu to wspomniane albumy w mojej ocenie do Kinematografii nie mają podjazdu. Mimo że też je lubię i znam w większości na pamięć, mimo że OSTRy rzeczywiście miał niezłą technikę to sam Magik był dla mnie lepszym raperem, chyba właśnie dlatego że nie poświęcał treści dla zabawy słowem i vice versa, widać było że te teksty nie są przypadkowe i
@Zielonykubek: ze dwa tygodnie temu przypadkiem nawinal sie K44 na Spotify zaczalem sobie przypominać po paruletniej przerwie.
Wczoraj myślałem że to zaraz 20 lat będzie. Choć osobiście tego nie pamiętam, ogólnie zaznajomilem sie z tą tworczoscia jakos w 2012.

Polski HH z tamtych czasow pamietam z popoludniowego pasma w MTV latem 2001. Fajnie bylo posłuchać roznych kawałków ale nigdy nie poruszyło mnie to szczególnie o właśnie jak napisał @Heroina340: kopiowanie
@Odczuwam_Dysonans:

klimat, jakiś taki namiastek artyzmu


no ja na hip hopie się nie znam, ale projekty Magika do czasu poznania przeze mnie Taco były dla mnie jedynym słuchalnym polskim rapem.
@6182: PFK to taki pop troche. Na przykład ten kawałek, brzmi mega, ma super klimat i jeszcze taki fajny tekst. Czego chcieć więcej.
Dawidk01 - @Odczuwam_Dysonans:
 klimat, jakiś taki namiastek artyzmu

 no ja na hip...