Wpis z mikrobloga

@Dawidk01: O Taco już pisałem kiedyś, też na mnie robił wrażenie dopóki nie okazało się że każda kolejna płyta czy EPka traktuje o tym samym "jaki jestem zmęczony sławą i imprezowym życiem w Warszawie".
Jarmarku i Europy jeszcze nie słuchałem jakby co. Może mnie zaskoczy.
@Tapirro magik miał od #!$%@? problemów, stres, dziecko, żona chce rozwód, wydawcy myślą tylko o pieniądzach, choroba psychiczna, którą sobie wmówił na czas komisji, która przekształciła się w faktyczną chorobę. Dragi to jedna rzecz, ale definitywnie nie były przyczyną jego śmierci.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@szkorbutny ty chyba nie rozumiesz przekazu ich muzyki. Im nie chodziło o to że są bogami życia, mają pieniądze i panienki oraz te cyrki z ameryki. Oni nagrywali kawałki w #!$%@? warunkach początkowo, nie mieli za bardzo pieniędzy, a wydawca nie dawał magikowi pieniędzy, bo stwierdził, że dziecko jest ważniejsze od magika. Oni tam śpiewali, o tym by być po prostu szczęśliwym, niezależnie co się dzieje, by tworzyć ciekawe historie. Może tego
@szkorbutny on ledwo kasę na używki miał, które brał z powodu choroby, którą sobie wmówił na czas komisji woiskowej. Ty tak piszesz, że za #!$%@? nie ogarniam, o #!$%@? ci chodzi. Może sam bierzesz jakieś dragi i po nich na wykop wchodzisz, bo takiej wypowiedzi z dupy to człowiek trzeźwy by nie wymyślił.