Wpis z mikrobloga

@macbash: szkoda, smuteczek. Anyway, strzelam że masz dobrą mordę i chciałeś się pochwalić parami... ALEEEe jezeli tak nie jest, to spróbuj Facebook Dating z prostego powodu - tam nawiążesz dialog ^^. Dodatkowo dobre przedziały Wiekowe + odległości aby spotkać kogoś ze swojego miasta, w podobnym wieku i bang
@xXx420xXx100L3J4: nie, nie miałem zamiaru się chwalić parami. Po prostu otagowałem tag tindera by zapytać innych użytkowników jak to u nich wygląda. No własnie na Facebooku kompletnie nie mam par i tutaj jest szok XD Wiesz, jakby były normalne czasy to bym na miasto poleciał i może kogoś spotkał fajnego. Ale tak piszę z tymi dziewczynami w wieku 19-22 lata to kurde one nie mają nic ciekawego do zaoferowania oprócz wiadomo
@macbash Jak Cię sparuje to najlepiej od razu zacząć rozmowę. Pisać w miarę normalne rzeczy (ona nie ma stażu na tinderze i nie jest jeszcze znudzona normalna rozmową).
Ładne i normalne dziewczyny mają okienko transferowe bardzo krótkie. Musisz się wstrzelić, szybko zapraszać na randewu i być lepszy od konkurencji. Na tinderze takich jest niewiele, ale w tych czasach może być ich więcej. Powodzenia
Jeżeli chcesz ma zwykły jednorazowy seks i do widzenia to tinderówy są dobrą opcją na rozładowanie potrzeby seksualnej. Jeżeli szukasz dziewczyny w której mógłbyś się zakochać (poruszać tematy poważniejsze niż kolor paznokci odpowiadający kolorowi torebki) i stworzyć ewentualnie poważniejszą relację niż opierającą się tylko na seksie usuń to gówno i zacznij szukać na przykład na wernisażach artystycznych , koncertach symfonicznych, bibliotekach (wiem ,że to brzmi dziwnie) bo kojarzą się one raczej z
@macbash: Jeżeli sam masz ~22 lata to mogę polecić aktualnie tylkooo szukać i próbować. Nie przejmuje się na razie, że nie macie o czym rozmawiać bo po spotkaniu w realu to się może zmienić i być może podczas spaceru może wyjść że druga osoba też jest ciekawa.
Szukaj raczej osób w podobnym wieku, żeby być w podobnym miejscu w życiu, wtedy łatwiej się myśli "poważnie" o takiej osobie. Jako wieloletni użytkownik,
@xXx420xXx100L3J4: własnie zazwyczaj po wymianie paru zdań proponuje spacer, przejażdzkę autem, do maka czy coś - bo jak widzę ich sposób odpisywania to mi się odechciewa. No ale raczej większość jest nie za dobrze nastawionych na to i mają jakieś wymówki itd. albo po prostu już nie odpisują.