Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wigilia Świąt Bożego Narodzenia!

Taki dzień zdarza się tylko raz w roku. Dzisiaj w ten szczególny wieczór miliony Polaków zasiądą przy rodzinnym stole. Podzielą się opłatkiem, skosztują każdej z 12 potraw i będą śpiewać kolędy. Następnie nadejdzie czas na obdarowywanie się prezentami. Piękne pudełka owinięte w kolorowy papier z Mikołajem i czerwonymi wstążkami z kokardką... Samo ich odpakowywanie to nie lada frajda. Skrywają one rzeczy na które czekało się cały rok. Cóż to może być tym razem? Nowy iPhone? A może PS5?
Ciepła świąteczną atmosferą będzie wdawać się w serca biesiadników. Ach! Cóż za wyjątkowy dzień!

Ale nie dla Ciebie!

Ty jak co roku, dostaniesz dezodorant, skarpety, mandarynkę oraz czekoladowego Mikołaja. Całość zapakowana w starą torebeczkę z choinką w którą co roku pakowane jest to samo bezwartościowe ścierwo. Znów będzie przechwalanie się wątpliwymi osiągnięciami, fałszywe uśmiechy, fałszywe życzenia. Atmosfera sztuczna niczym Twoja przegrana plastikowa choinka stojąca w kącie.

Jednakże, nie dla wszystkich wigilia będzie wyglądać tak przegranie!

21 letni Oskar Klaudiusz Deweloperski właśnie pompuje w swym apartamencie, poznaną na Tinderze Klaudie. Jego twardy sopel udekorował włosy dziewczyny niczym babcia dekoruje balkon świątecznymi lampkami.

-„Merry Christmass you filthy animal!” Oskar wysyłając armie dziarskich plemników na blond loczki, rzucił kultowym tekstem z „Kevina samego w domu”.
-„Och! Oskarku! Bardzo Ci dziębłebłebłebłe....” Dziewczyna nie zdążyła wyrazić myśli z oczywistych względów...
-„And a happy New Year!” – Dokończył Oskar.

Po grzecznym wyproszeniu „Śnieżynki” nasz młody bóg zaczął szykować się na wigilie. Włożył na siebie nowiutką koszulę Berluti która nabył po okazyjnej cenie 2439 zł w Vitkacu. Postawił swojego norwooda 0 na włoską pomadę i zszedł na parking podziemny apartamentowca. Oskar wcisnął przycisk startu w swoim C63 AMGs. 510 km wydało z siebie donośny ryk. Udał się więc w stronę Piaseczna do rodzinnej willi w której miała się odbyć wigilia.
Zaparkował swój rydwan dymorfizmu na podjeździe posiadłości tuż za fontanną. Wewnątrz czekała na niego cała rodzina. Ogromna choinka pachniała na cały dom. 3,5 metrowa jodła Frasera udekorowana drogimi ozdobami wypełniała świątecznym aromatem przytulne wnętrze sali bankietowej. Przyrządzone przez prywatnego kucharza 12 potraw zostało podane na stół przez pokojówkę.
Oskar jeszcze nie wie, że jego ojciec Fabian ma dla niego specjalny prezent w tym roku...

-Oskarku! Ten Macbook pod choinką to tylko tak symbolicznie! Ale będzie Ci potrzebny do pracy. Czekałem na tą okazje by Ci o tym powiedzieć Prawdziwym prezent to posada członka zarządu w mojej firmie. Wiem, że jesteś młody, bez doświadczenia i w trakcie studiów... Ale na pewno sobie poradzisz! Wierzę w Ciebie! W końcu za kilka lat, ja przechodzę na emeryturę i ktoś musi przejąć rodzinny interes. A kto będzie lepszym prezesem zarządu niż mój wspaniały syn?
Tak spędza wigilię śmietanka towarzyska! Ty nigdy tego nie zaznałeś i nie zaznasz!

Wesołych Świąt kochani! Życzy Wasz incelebryta!
#blackpillraw #przegryw #blackpill #logikaniebieskichpaskow #p0lka #harlekinydlaprzegrywow #swieta #bozenarodzenie #pasta #piszzwykopem #plodnajulka
B.....W - Dzisiaj wigilia Świąt Bożego Narodzenia!

Taki dzień zdarza się tylko raz...

źródło: comment_1608810376tQDdPXNxJRDD2qLOdlnGCG.jpg

Pobierz
  • 68