Wpis z mikrobloga

@ZaplutyKarzelReakcji: Nie napisałem nic o genetyce...i nie wiem gdzie to wyczytałeś. Napisałem natomiast ze byli zbrodniarzami - a twierdzenie ze to tylko i wyłącznie przez politykę jest wielkim kłamstwem.

Biedni Niemcy po wojnie...ciekawe czym sobie ma to zasłużyli. Bo napewno nie robieniem mydła z ludzi, plądrowaniem i grabieżą Europy oraz totalna pogarda do „gorszych” narodów.
Jak Ci tak źle z łatką nazisty to oddajcie choćby zrabowane dzieł sztuki które są
  • Odpowiedz
@masaj: Dzieci robiły z ludzi mydło? Albo kobiety zajmujące się obsługa urządzeń na ziemi (słynna unknown woman z filmu z Czech)? Odwet brano na każdym kto wpadł w ręce. Często wystarczyło po prostu znac język niemiecki, żeby zostać zamordowanym.

Co ciekawe Polacy reaktywowali nawet cześć obozów koncentracyjnych, które działały jeszcze przez ponad rok po wojnie i nie różniły się w bestialstwie od tych niemieckich.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Ojej, robimy z Niemców ofiary wojny?!
K---A naprawdę?! XDDDDDDDDDDD

Albo kobiety zajmujące się obsługa urządzeń na ziemi .

A jak były traktowane choćby polskie kobiety w czasie wojny przez
  • Odpowiedz
@masaj: Mój ostatni komentarz w tym wątku bo rozmawiam z jakimś idiota, który nie ma ochoty na dyskusje i on już swoje wie, bo świat ma tylko dwie barwy (ci dobrzy tamci źli i koniec)

Poczytaj sobie np. o obozie zgoda. Synom kazano katować ojców, a ojcom synów. Ludzie umierali z powodu warunków sanitarnych czy podpaleń obozu przez strażników. Tortury były na porządku dziennym, tam samo jak strzelanie do więźniów.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: zgłaszaj moje odpowiedzi i edutyj swoje - typowo.

Świat nie jest prosty, ale nie to mojego stryja zabili Niemcy, i to moja prababcia ryzykowała życie rodziny dla ratowania rodziny żydowskiej - tak mam na to dowody.
Więc głodne kawałki dotyczące biednych Niemców schowaj między bajki.

Chcącemu nie dzieje się krzywda.
  • Odpowiedz
@masaj: A czemu mamy im nie współczuć? Znaleźli sie w kraju, który zmusił ich do brania udziału w wojnie, której brać udziału nie chcieli. Wiele osób zostało pozbawionych życia z powodu sprzeciwiania się władzy. Stalin i Hitler dokonywali czystki na swoich narodach. Ofiarami ich polityki nie były tylko kraje ościenne ale i własne narody
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: No popatrz a my znaleźliśmy się w kraju który również wojny nie chciał i który poniósł dużo większą ofiarę w porównaniu do Niemiec a na koniec dostał kolejny 50 letni strzał w ryj.
Biedni Niemcy, do dzisiaj nie mogą się otrząsnąć...oh wait
  • Odpowiedz