Wpis z mikrobloga

Poznałem pare dni temu na Tinderze loszkę,no według mnie 9/10 a może i lepiej,jak nas sparowało to cykałem się nawet napisać bo myślałem ze to fejk konto,no ale zaryzykowałem i okazało się ze nie taki diabeł straszny- dziewczyna jest świetna,mamy podobne zainteresowania,studiujemy w jednym mieście no i jest bardzo ładna.Piszemy codziennie niemal przez całe dnie.Mam zamiar zaprosić ją na spacer po feriach świątecznych.No ale jest jedna rzecz,Ona jest z bananowej rodziny,takiej naprawdę zamożnej-zagraniczne wakacje,wynajmują jej mieszkanie,prywatna uczelnia itd.No a ja? Ja jestem biedakiem z pochodzenia,do tego polsierotą,żyjemy z renty i ledwie nam starcza do pierwszego.Z czym problem? Otóż nie wiem czy ludzie z przeciwległych finansowych światów będą do siebie pasować.Wiem że jeszcze do tego daleko no ale bardzo mi się podoba i zamierzam się postarać by skraść jej serduszko. #tinder #podrywajzwykopem #zwiazki #logikarozowychpaskow
kacze_dudy - Poznałem pare dni temu na Tinderze loszkę,no według mnie 9/10 a może i l...

źródło: comment_1608756203hCdROZWUuIEVlADYKH1Zua.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@kacze_dudy: mordzia najważniejsze żebyś się tym nie przejmował, po prostu z nią wyszedł, porozmawiał, jeśli się będziecie dobrze dogadywać i będzie normalna, a Ty nie jesteś jakimś lumpkiem bez ambicji to na spokojnie możecie próbować( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kacze_dudy: ale #!$%@?. Miej na obiad nie wygladaj jak lachman i tyle wystarczt na poczatek znajomosci. Przeciez nie zenisz sie z nia i nie bedziess z nia jechal na wakacje po miesiacu znajomosci. Wazne, ze jestes w porzadku i jezeli ona jest w porzadku to jej to nie odstraszy.
  • Odpowiedz
@kacze_dudy: próg zero przekroczony( uznała, że jesteś na tyle atrakcyjny, by dać szanse), jak ona jest normalna( nie gardzi kimś ze względu na pochodzenie oraz myśli samodzielie i nie robi tego za nią ojciec), a ty nie jesteś z gatunku menelus pospolitus dajta mi, to powinno sie udać o ile czegoś nie skopiesz.
  • Odpowiedz
@kacze_dudy: na początku będzie fajnie ale z czasem brak kasy i bycie po prostu biedakiem będzie przeszkadzało/ uwierało. Ale jak będziesz ogarniasz życie, dobre studia, dobra praca/założenie firmy to myśle, że jakoś to będzie
  • Odpowiedz
@kacze_dudy: niestety kasa to ważna sprawa. Nie wierzcie w bajki,że liczy się miłość nawet z biedakiem. Nie jest również odwrotnie, że jak masz hajs to kupisz miłość bo to bedzie #!$%@? nie miłość.A jak wiadomo , gdzie dwa #!$%@? to robi się ciasno. Po prostu dobrze jest byc na tyle zamożnym, żeby dziewczyna widziała że nie jestes gołodupcem. Bo bez stabilnego zaplecza finansowego miłość przetrwa na netflixie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kacze_dudy: powiem z doświadczenia, coprawda nie uważam się za banana ale rodzice mają trochę pieniędzy, i bycie z dziewczyną z biedniejszej rodziny (finansowo podobnie jak opisałeś) wcale nie jest utrudnione przez to z jakich rodzin pochodzimy poza powiedzmy kwestiami tego jakie ma mieszkanie itd. ale to nie jest tak naprawdę nic ważnego jeśli dobrze wam będzie ze sobą. A jak bardzo się tego obawiasz to tak jak mówią inni idź do
  • Odpowiedz