Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski #podrywajzwykopem #rozowypasek #pracbaza

Wykopki, mam dziwną sytuację.
Miesiąc temu pojawiła się u mnie w pracy nowa kobieta ale w moim dziale jest tylko od czasu do czasu, siedzimy wtedy w jednym pokoju, mijamy się też w kuchni, na papierosa, w drodze na parking itd. Sprawa jest taka, że ona ewidentnie próbuje mnie poderwać, pełno zalotnych gestów, uśmiechów, miłych słówek, przytulanie na powitanie, "przypadkowy" dotyk, sugestie między wierszami, że jest singielką, sama nawet do mnie pisze na firmowym komunikatorze w sprawach nie związanych z pracą itd. mogę wręcz powiedzieć, że się narzuca.
Problem jest taki że 24 lvl miras here co ledwo spod sukienki mamy wyszedł a ona ma co najmniej 10 lat więcej, ma konto na Facebooku, jej data urodzin jest ukryta ale wywnioskowałem po jej roczniku ukończenia studiów i innych informacjach, ogólnie to typ bardzo zaradnej kobiety, wykształcona, niezależna, ambitna, wcześniej pracowała na dobrych stanowiskach, szkoliła innych i odnosiła inne sukcesy w życiu zawodowym.
Szczerze to namieszała mi ostro w głowie, bo pomimo wieku jest naprawdę atrakcyjna i seksowna, nie mogę przestać o niej myśleć. Tym bardziej, że nigdy nie miałem w ogóle takiej sytuacji, żeby jakaś dziewczyna tak stanowczo mnie podrywała, to ja zawsze musiałem robić te pierwsze kroki, bo nie jestem żadnym "chadem".
Mirki i mirabelki, właściwie to nie wiem o co was pytam, co o tym wszystkim sądzicie? Nie mam jakoś serca ani odwagi kazać jej spadać czy dać mi spokój, bo szczerze ją lubię i nie chce robić sobie kwasu w pracy, czy ona nie zdaje sobie sprawy z tego jaka między nami różnica wieku i myśli, że jestem starszy niż faktycznie jestem? Według mnie taki związek nie ma sensu ani szans, bo to dwa różne światy. A może ona ma to gdzieś i po prostu szuka młodszego kochanka?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe373284fbb67000ac1f242
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 6