Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mirki sił już nie mam na to wszystko. W ubiegłą sobotę umarł mój ojciec. Nawet nie chodzi o to, że przed śmiercią został tradycyjnie po polsku okradziony w szpitalu na Bródnie w #warszawa z golarki, telefonu i rzeczy osobistych w tym ubrań. Także do domu opieki w Siennicy koło Nasielska gdzie został przetransportowany tylko w górnej piżamie i gaciach. Nawet nie o to, że personel Nas czyli moją rodzinę zlewał gdy mieliśmy uwagi gdy jeszcze do Nas dzwonił/mógł mówić że nie może jeść a w szpitalu go nie karmią dożylnie.
Nie chodzi o to że dom opieki w Siennicy koło Nasielska nie powiadomił Nas o jego śmierci gdy byliśmy w tą sobotę w którą umarł tylko raz puścił strzałkę tylko zadzwonił do domu pogrzebowego który z nimi współpracuje a o zgonie powiadomiono Nas w poniedziałek.
Tak więc musieliśmy wykupić ciało bo firma pogrzebowa nie chciała oddać. A my dogadaliśmy się z firmą pogrzebową która ma siedzibę bliżej miejsca naszego zamieszkania by znajomi i rodzina mogli ostatni raz zobaczyć ojca bo oczywiście ksiądz proboszcz z naszej parafii nie pozwoli otworzyć trumny w kościele z powodu #covid. Nie wiem komu mam się skarżyć jakie #prawo zastosować by odpowiedzialnych spotkała kara. Ma ktoś jakieś pomysły?
Bo mnie łapie #!$%@? za całokształt tego co się wydarzyło. Poczynając od tego zakazu odwiedzin.
Mam porównanie: moja ciocia pracuje w niemieckiej służbie zdrowia i tam można odwiedzać chorych wystarczy tylko zrobić błyskawiczne testy. Podobnie jest wszystkim innym nie ma całego tego burdelu potęgowanego przez #covid który ułatwia pracę złodziejom i oszustom których teraz nikt nie kontroluje.
#sluzbazdrowia #gorzkiezale
  • 74
  • Odpowiedz
chłopie to portal ze śmiesznym obrazkami a nie dyktando


@Bubulon: ojej, a to co można pisać, a czego nie można? Proszę o autoryzowaną listę proszę Pana. A, no i nie zapomnij napisać @Cymes tego samego - że to portal ze śmiesznymi obrazkami, a nie jakieś miejsce na żale i zwierzenia. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cymes: we wtorek umarł mój ojciec. Dziś był pogrzeb i normalnie trumna była otwarta w kaplicy podczas różańca.
Wyrazy współczucia dla całej rodziny
  • Odpowiedz
Dziś był pogrzeb i normalnie trumna była otwarta w kaplicy podczas różańca.


@ssasha92: U mnie podobnie, tylko otwarta trumna była w kaplicy należącej do zakładu pogrzebowego. Proboszcz w kościele zabronił powołując się na przepisy kościelne

Czemu twój tata mieszkał w domu opieki?


@Protamina: Bo w domu jestem tylko w weekend jak i moi bracia. Pracujemy poza miejscem zamieszkania. W domu została schorowana mama która nie mogłaby zająć się ojcem.
Mogliśmy
  • Odpowiedz
@Cymes: Moich rodziców dalszy znajomy mieszkał w meksyku a jego mama żyła w polsce wiec zdecydowali się na dom opieki oddali kobitke właśnie tam, nie miała większych problemów zdrowotnych. Miał okazje do polski przyjeżdżać raz na pół roku bo był wykładowca , przyjechał do niej po tym pół roku a okazuje się ze ona nie żyje i „mieli dzwonic do niego”, w dalszym toku dochodzenia udowodnili ze jej nie dawali prawie
  • Odpowiedz