Wpis z mikrobloga

No i #!$%@?łem swojego Macbooka. Z pewnych względów nie byłem wczoraj do końca w pełni rozumny, wpisałem nazwę użytkownika, login i hasło. Gdy przyszła pora do ustawienia touch ID, to za mocno wcisnąłem klawisz i laptop się wyłączył.No i teraz ciekawostka bo żadne ale to żadne hasło nie działało. Pierwsza myśl to ponowna instalacja systemu, godzinka i będę miał sprawny sprzęt. Jak bardzo się pomyliłem. Po kilkunastu minutach od rozpoczęcia instalacji wyskakuje to co na screenie. Spędziłem godzinę na rozmowie z miłym Panem, który starał się jak móć, by pomóc. Ale bezskutecznie. Na forach użytkownicy piszą o podobnych problemach.

#macbook #apple

Ostatni raz coś u nich kupiłem. Nowe Macbooki wydawały się świetne, ale mają tyle błędów, tyle niedoróbek, tyle bolączek wieku dziecięciego, że aż to poraża.
Pobierz wyk00p - No i #!$%@?łem swojego Macbooka. Z pewnych względów nie byłem wczoraj do koń...
źródło: comment_1608723057gffIhTP53xa4hGBi8WPzxi.jpg
  • 70
@wyk00p: oddajesz do serwisu normalnie, instalują lub wymieniają, elo. Nie ma w tym wielkiej filozofii, a problem znany i musiał Ci wpaść w oko, choćby tu pod tagiem pytania się przewijały. Rozumiem, że chwilowa utrata wyczekiwanego sprzętu boli, ale przecież to nie tak, że trzeba #!$%@?ć kompa do śmietnika ¯\_(ツ)_/¯
@wyk00p: I serio przez ten cały czas czekając na sprzęt nie śledziłeś tematów błędów? O tym błędzie wiadomo odkąd docierali do klientów pierwsze sztuki.

U mnie bez żadnych problemów na szczęście. To był jedyny którego się obawiałem.