Wpis z mikrobloga

Wrażenia niesamowite (na 3090), mam questa 1, grałem tez na 2, ale ostrość obrazu i kolory(tu zdecydowanie Quest2 przegrywa) wgniatają w fotel. Ogólnie - ostrość taka, ze mógłbym pracować w nich ;) na Star Wars Squadrons bez dłubania w ustawieniach wcina nieco pomad 11gb vram, ale wyglada super. Natomiast MSFS 2020 VR, jest po prostu nieziemski ( ͡ ͜ʖ ͡) .
  • Odpowiedz
@PrzecietnyUzytkownik: Raczej ludzie myślą, że to jak konsola/Quest będzie - podłączasz i jedziesz - a tu jednak trochę trzeba się ustawieniami super samplingu pobawić, znaleźć odpowiednie ułożenie na głowie itp. No i mieć odpowiedni sprzęt - jak sporo ludzi probuje działać na zbyt niskiej rozdzielczości, to nie ma headset jak kompensować soczewek itp i wychodzi kupa ;) dla wielu jest to też pierwszy VR I mają oczekiwania, że będzie obraz
  • Odpowiedz
@PrzecietnyUzytkownik: Zawsze można zmniejszyć SS i wszystko będzie szło ale G2 ma taki potencjał że z wielkim bólem obniżam ustawienia w grach. (mam 2070 super) Idealnie do G2 pasuje tak jak pisał @ampcode 3090, 3080 tez spoko. Może po nowym roku ceny trochę spadną to trzeba będzie zmienić bo warto( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz