Wpis z mikrobloga

w ostatnich trzech miesiącach miałem identycznie z paczką z Finlandii. 6 tygodni szedł do mnie ichniejszy priorytet, który normalnie powinien iść 3 business days. Z USA paczki też zawsze miesiąc to standard.
  • Odpowiedz
@pustybasen: tobie przynajmniej doszła do kraju tranzytowego, a u mnie skończyło się na:
2020-11-26 16:00:00 -alashankou-Hand over to airline?
i nie wiadomo czy czy doszła do kraju tranzytowego czy czeka na wysłanie dopiero.
  • Odpowiedz
@pustybasen: One są w jednym kontenerze i skanowane są razem. Jak jedna z danej godziny dotrze, to na 99% inne będą miały też nowy status w ciągu 1-3 dni. Oczywiście są wyjątki, bo mam przesyłki z tymi samymi datami i godzinami i kilka jest już w PL, a jedna nadal gdzieś w d..., ale z reguły jednak docierają w podobnych terminach.
  • Odpowiedz
@pustybasen: ruszyła się paczucha? Ciekawi mnie to bo mam podobny problem i moja paczka ma identyczny status jak Twoja. Zamówienie z 11.11 i do tej pory nie doszło (°°
  • Odpowiedz
@r4d1m: @pustybasen: @bronxik: U mnie ten sam status, ta sama data i godzina :D podejrzewam, że w ciągu tygodnia max dwóch będzemy mieć paczuchy, bo poprzednie zamówienie które złożyłem kilka dni wstecz, miało przez ponad miesiąc ostatni status z 17 listopada i dotarło w zeszłym tygodniu, więc nie traćmy nadziei :D zamówienie z 15.11
  • Odpowiedz