Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Ta gra to #!$%@? 10/10. Ponad 25h a nadal chce mi się w nią grać, jak na grę singlowa to u mnie super wynik.
Ledwo co przeszedłem najnowszego dooma bo zaczął mnie pod koniec nudzić, a tutaj? Kuuurna! Misje poboczne to mistrzostwo! Robię każdy napotkany znacznik, i sprawia mi to przyjemność!
Powoli kończę fabułę, ale czuję że ta gra pozostanie na dłużej na moim dysku. Nawet bugi i glitche nie przeszkadzają w grze (grałem i przeszedłem na premierę Kingdom Come Deliverance, więc wiem czym są bugi na premierę ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Pewnie są niedoróbki, AI jest tak durne że przeciwnicy niekiedy stoją i czekają na heada z mojej snajperki od Panam ()
#cyberpunk2077 #niepopularnaopinia #gry
  • 9
  • Odpowiedz
@algus: daj spokój, ja bym chciał żeby ta grała była #!$%@? jak mirki piszą, bo mi się chce w nią grać, od gimbazy nie miałem takiej chcicy na gierki, a tu #!$%@? robota i szare życie do ogarnięcia
  • Odpowiedz
@algus: A moim zdaniem cp2077 to przehypowany, zabugowany przeciętniak, którego jedyną mocną stroną jest fabuła, która i tak tonie gdzieś w masie bugów i, jak dla mnie, masie powtarzalnych misji pobocznych. Coś jak mafia 3, PS czekam na hejty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tryno: Kurde no to masz trochę pecha. Ja to mam co najwyżej jakieś proste glitche wizualne (czasem rozerwane ciała się jakoś tak wyginają śmiesznie) i tyle
  • Odpowiedz