Wpis z mikrobloga

@WujekRada: polactwo to jednak naprawdę jest stan umysłu. nie można się po prostu zwyczajnie pochwalić czymś, w stylu "hej, kupiłem sobie nową kurtkę i się ciesze, zobaczcie".
nie, trzeba komunikować to w taki sposób żeby pokazywać wyższość jak jakiś gimbus tiktokowy xD ehh polaczki, ten kraj powinien być otoczony siatką jak rezerwat, do obserwowania najgorszych społecznie zachowań
  • Odpowiedz
@advert: Zapewne to ty oprowadzasz te wycieczki zza granicy, prawda? A czym się różni jego zachowanie od tego opisanego przez ciebie? Rozumiem wrzucić zdjęcie i pochwalić się ubraniem lub zapytać czy fituje, ale takie ostentacyjne "#bogactwo" i podkreślenie jak bardzo drogie są te ubrania (a przecież kto chce to może sprawdzić skoro napisana jest jej marka?) jest nieco żałosne.
  • Odpowiedz
Rozumiem wrzucić zdjęcie i pochwalić się ubraniem lub zapytać czy fituje, ale takie ostentacyjne "#bogactwo" i podkreślenie jak bardzo drogie są te ubrania (a przecież kto chce to może sprawdzić skoro napisana jest jej marka?) jest nieco żałosne.


@Abstrakt: no to przecież ja o tym właśnie piszę
  • Odpowiedz
@advert: XD Boże broń moich rozmówców przed moją nieskończoną głupotą. Wybacz. Doczytałem tylko do końca cytatu i od razu założyłem, (jakżeby inaczej XD) że przyczepiasz się do reszty broniąc pędzlaka. Meh, kajam się. Lepiej wychodziłem na tym, gdy nie pisałem nic przez półtora roku :(
  • Odpowiedz