Wpis z mikrobloga

@ConanLibrarian: Rzeczywiście jest tam jeszcze przynajmniej jeden błąd, ale dużo chyba nie zmienia znaczeniowo.

A co to ma do sprawy?

Do sprawy nie ma to nic, bo i żadnej sprawy tu nie ma, zwyczajnie irytuje mnie, kiedy ludzie nie mając się do czego przyczepić komentują oczywiste literówki ¯\_(ツ)_/¯

Masz 8 lat?

Nie, dlatego nie czepiam się #!$%@? i nie próbuję bez powodu obrażać ludzi, z którymi rozmawiam.
ale dużo chyba nie zmienia


@Desde: Zmienia. Człowiek wykształcony i kulturalny pisze bez błędów - z szacunku dla czytających.


A o wiek pytałem, bo ta… dziecinna wolta: ciekawe, a ty nigdy nie itd. nie pasuje u osoby dorosłej.

Oczywiście szanuję to, że tobie imponuje taki język.
@alma_: Jeszcze nie tak dawno za takie numery po stwierdzeniu bezzasadności sypały się dyscyplinarki. Zresztą sam z praktyki znam sytuacje, w których dyżurujący prokurator telefonicznie wprost oświadczał, że czynności nie zatwierdzi, więc żeby gliniarze czasem nie kozaczyli.
Jak to jest obecnie pod tym względem, a zwłaszcza co w związku z uznaniem przeszukania na blachę za niezasadne, nie mam pojęcia.
@blunch: tak, więc sam nie zamierzam nikomu wchodzić na chałupę. Od góry dostaliśmy info, że żadnych samodzielnych akcji nie będzie, interwencje mają być tylko przy konkretnych zgłoszeniach [ewentualnych instrukcji żadnych nie dostaliśmy], mogę dać znać jak już coś będę wiedział ()