Wpis z mikrobloga

Ehh Mireczki dzisiaj się dowiedziałam że moja mama ma koronę więc nie spędzę świąt z rodziną. Jeszcze nigdy nie spędzałam świat bez nich, a to mój ulubiony czas w roku. Strasznie mi smutno.
Na dodatek widziałam się z mamą niedawno więc jest szansa, że ja też zachoruję.
Dajcie jakiegoś plusika na pocieszenie bo trudno sobie z tymi emocjami poradzić

#zalesie #koronawirus
  • 28
  • Odpowiedz
  • 1
@kjut_dziewczynka w sobotę zdiagnozowali covida u mojego taty a dziś u mnie :/ też pierwsze święta bez rodziców, brata, teściów, tylko my z mężem i córką. To jej pierwsze święta, nie tak je sobie wyobrażałam :(
  • Odpowiedz
@kjut_dziewczynka: W pn u mojej mamy wykryli covida, siostra i tata tez pewnie będą mieli(mieszkają razem)
Ale dla mnie święta to tylko dzień wolny, wiec będę siedział i grał w grę:)
Czymaj siem ruszoffypasku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kjut_dziewczynka: Weź olej tego wirusa i zróbcie sobie święta normalne. Łby już wam sprali i myślicie, że jakiś śmieszny wirus łamiący tylko ledwo żywych lub ultra starych wam coś zrobi? XDD Boże jak mało potrzeba by ludziom odebrać nawet święta z rodziną

Daj aktualizację za 2 tygodnie to się pośmiejemy, że nic wam nie było xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rga79: Ty jesteś dzbanem. W samej Polsce ponad milion Polaków wyzdrowiało a wy sobie święta potraficie odebrać, bo pani w telewizorku powiedziała xDD

Za 2 tygodnie OP niech napisze czy ich porobiło i czy warto było sobie świąt odmawiać
  • Odpowiedz
@KCPR: Prawie w każdym kraju umarło więcej osób niż rok temu mimo zamykania wielu lokali czy stadionów. Ale to pewnie tez wymysł rzadu światowego xD
  • Odpowiedz