Wpis z mikrobloga

Mam i ja (ʘʘ)()
Dziękuję bardzo Pan @bkzaza za #wykopaka
Lolo zdziwiony skąd nagle tyle rzeczy i to jakich pysznych pojawiło sie obok niego. Zjawiła sie wręcz natychmiastowo (4 dni?) bo miała do przebycia ponad 2 tysiące kilometrów i do z tego nieszczęsnego UK
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Bardzo dziękuję za grawer mojego klubu sportowego w ktorym gram. #lacrosse here Naprawdę strasznie sie ucieszyłem z tejże rzeczy tym bardziej, że pisałem w liscie o tym jak fajnie byłoby dostać coś własnoręcznie zrobionego a jak napisałeś mi zajmujesz sie CNC.
Mikołaj juz zjedzony, reszta rzeczy zapewne pojdzie w jego slady bardzo szybko, a teeee piwaaa. Kurde wygladaja super i ciekawe czy tak samo smakują? Piłeś je? Co do gry nie ogarniam jej, poczytałem troche na necie i niby fajna :) przetestuje jak najszybciej. Co do listu krotki ale zwięzły i sensowny a to sie ceni ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Wiem, że miales problemy ze spersonalizowaniem stricte paczki pode mnie bo średni opis dałem, zdaje sobie z tego sprawe za co jeszcze raz przepraszam XD ale wyszlo naprawdę super.
Ahaaaaaa jeszcze jedno, czemu sie pytałeś czy godom po slonsku ¯_(ツ)_/¯?

Jeszcze raz dziękuję za prezent oraz również życzę Ci Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku Miras/Ukasz

W komentarzach fota z bliższej odległości.
#pokapake
Pobierz Phillippus - Mam i ja (ʘ‿ʘ)(。◕‿‿◕。)
Dziękuję bardzo Pan @bkzaza za #wykopaka
Lolo zdz...
źródło: comment_1608663598k8kMO8VdzV6PCi2TJQmOUl.jpg
  • 10