Wpis z mikrobloga

@chris_mack: tak trudno zrozumieć, ze oglądasz to co chcesz i kiedy chcesz? Mimo to nie tworze sztucznych kont by napisać tam u niego na kanale komentarz. ja #!$%@?, jak nie chcą z tobą pisać i dają ci na czarno listę to piszesz z innymi. Tak trudno to zrozumieć?
@myrdol: @Varumax

Jedyne czego nie mogę zrozumieć to, robienie #!$%@? z logiki. Bo pruja się o bany na YT a robią dokładnie to samo na Wykopie. I nie mam problemu z tym że jakiś wykopek nie chce ze mną pisać tylko z brakiem jakiejkolwiek logiki i konsekwencji w działaniu a co za tym idzie również wiarygodności. Czyli wszystko to co zarzucają budowlańcowi.
@chris_mack: bo dalej pleciesz głupoty,facet wali banami nie tylko za hejty, ale za konstruktywna krytykę, pytania czy nawet brak słowności, która mu ludzie wytykają. Ban kończy się brakiem możliwości dyskusji, przekazaniem często swoich argumentów innym jak i również komentowanie innych komentarzy. Czy ktoś odebrał ci możliwość pisania na tagu? Możesz prowadzić konwersacje z innymi? Ty śmiesz bezczelnie mówić, ze robią to samo? Dla ciebie brak możliwości pisana do kilku osób bo
@myrdol: bo co? Bo mam inne zdanie niż Ty?
Znajdź argumenty które mnie przekonaja a przyznam Ci rację. Póki co nie udało Ci się jeszcze. Dla mnie dalej cel w obu przypadkach jest taki sam - zamknąć mordę typowi który robi gnój w moim ogródku.
@chris_mack #!$%@? zrozumiałeś, już Ci to kiedyś pisałem, że dyskusja nie musi się skończyć dojściem do konsensusu. Kolejna sprawa to tyczy się tego, że wziąłeś sobie za misję wszystko i wszystkich kwestionować, odbijając każdy argument. Idziesz jak ten koń prosto przed siebie to się tyczy każdej dyskusji nie tylko ze mną,widac to jak na dłoni i nawet jak punktują poczynania Łukaszka i twoje wypociny i tak twierdzisz, że #!$%@? argumenty. Każda rozmowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chris_mack: chciałbym Cię kiedyś poznać, naprawdę. Dowiedzieć co za łeb wypisuje takie rzeczy. Wszystkie Twoje komentarze w tym tagu to odbijanie piłeczki razem z drugim kompanem. Każdy z nas chodził do szkoły więc dam Ci prosty przykład, jak ktoś cię nie lubił to mogl ignorować, nie zwracać uwagę więc i dlatego jesteś na czarnej liście na wykopie. Za to Łukasz Budowlaniec postanowił takiego "rówieśnika szkolnego" wyrzucić z klasy.
@myrdol: no tak, tylko ja tu jestem zakutym łbem do którego nic nie dociera a wykopki to wyjątkowo światła, wszechstronnie wykształcona i co najważniejsze otwarta na dyskusje społeczność.
@Varumax: ban na YT = out z mojego kanału, czarna = out z moich wpisów. Tak? Więc w obu przypadkach zamykamy typowi mordę.

Tak jak pisałem wcześniej jak sie rzuca w kogoś gównem to należy liczyć sie z tym że samemu tez można oberwać. A tzipeczki z wykopu mają z tym ewidentny problem bo notorycznie zgłaszają do moderacji moje wpisy (wulgarne to prawda ale też nigdy pierwszy nikomu nie nawrzucałem). Tacy