Wpis z mikrobloga

@emspaw: kurde jak gościu o tym opowiadał, po 1 to on powinien się spytać czy im się nic nie stało a nie, że oni mieli się pytać o psa który MU UCIEKŁ,, powiem jak Łukasz proszę mi wierzyć ja naprawdę lubię zwierzątka ale co gdyby np stało się ta w godzinach rannych popołudniowych i lejdi ugryzła by jakieś dziecko albo coś? Pajac z niego i tyle

Ps. A @chris_mack to bana
  • Odpowiedz
@PlatinumSilver: Psychicznie nie wytrzymuje komentarzy tutaj. Czytając komentarze pod ostatnim filmem można raka dostać. Filmiki shadowbanującego życie ludziom ratują i nadają im sens istnienia.
  • Odpowiedz
@chris_mack: to, że ktoś ma dość czytania twojego #!$%@? to nie jest oznaka zamykania mordy, bo się z nim nie zgadzasz tylko najzwyczajniej w świecie maja ciebie dość. Masz dostęp do dwóch tagów? Możesz je komentować? Możesz prowadzić dyskusje z innymi? Możesz, wiec w czym problem, że wylatujesz z hipokryzja?
  • Odpowiedz
@myrdol: @Varumax: jak się rzuca w kogoś gównem to należy liczyć się z tym że samemu też można oberwać. A chowanie się za czarną i moderacją w obliczu wielkiego oburzenia shadowbanami jest objawem hipokryzji.
  • Odpowiedz
@chris_mack: Jest różnica #!$%@? shadowbana komuś odbierając mu możliwość udzielania pod filmami i tym samem brak interakcji z innymi widzami, a wrzuceniem gościa na czarno by nie widzieć jego wpisów, ale nie odbierasz mu możliwości interakcji z innymi. Zamykanie mordy robi tylko mitomanek.
  • Odpowiedz
@chris_mack:i No i czego dalej nie rozumiesz, jeśli ktoś nie chce z tobą dyskutować to chyba normalne, ze nie będziesz mógł pisać. Ty się #!$%@? dziwisz, że maja dość tego co piszesz, pisałem ci to już kiedyś robisz #!$%@? z logiki. Ignorowanie kogoś to nie zamykanie mordy Mitoman to robi mega zamykanie mordy, gdzie nawet inni nie mogą widzieć wpisu, a co dopiero komentować.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chris_mack: i co tu masz nie logicznego? Jak ktoś nie chce się z tobą widzieć na imprezie to chyba normalne, ze nie zaprosi na imprezę. Jak ktoś nie ma ochoty na rozmowę to chyba logiczne, ze jej prowadzić nie będzie. Jak ktoś nie ma ochoty iść z tobą na piwo to chyba logiczne, ze nie pójdzie. TO się nazywa ignorowanie, a ty jako osoba ignorowana możesz sobie pójść z kimś innym
  • Odpowiedz
@chris_mack: co ty człowieku ćpasz, jeśli ja mam obiekcje do jednej osoby, kanału to kieruje w jego stronę, a nie szukam innych kanałów i tam wypisuje co #!$%@? zrobione. Uzewnętrzniam tu na tagach bo u niego na kanale zostało mi odebrane i to w dodatku po zadanym pytaniu, a nie krytyce.
  • Odpowiedz