Wpis z mikrobloga

Nadeszła pora na moją #wykopaka, czyli kolejny obraz z cyklu #pokazpake ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paczkę dla mnie przygotował @Ricostyczny i bardzo Ci za nią dziękuję.

Wracając z nią z paczkomatu myślałem, że taka nie za duża i nie za ciężka xD Ale okazało się, że jakościowo bardzo dobra!

Teraz przechodząc do sedna, a więc zawartości paczki:
- kocia zabawka - super prezent, nasz kot na pewno się ucieszy, jak tylko go adoptujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już powoli rozglądamy się za hodowlą i na wiosnę chcemy adoptować kociaczka

- podstawowe wyposażenie każdego mieszkania, czyli śrubokręt, klej i baterie - w opisie miałem napisane, że z różową wykańczamy mieszkanie i będziemy się niedługo przeprowadzać. Tak właściwie to paczkę miałem już otwierać w nowym miejscu, ale przez opóźnienia ekipy (2-miesięczne) nie było to możliwe. Śrubokręt na pewno się przyda, bo w tej chwili używam śrubokrętu, który ma jakieś 40 lat - na prawdę, mój tata kupił go na wycieczce szkolnej w podstawówce, taki zielony z napisem "LESZNO" i wymiennymi wkładami. Mam nadzieję, że kleju nie będę musiał używać do klejenia odpadającego tynku, ale na pewno się przyda do innych zastosowań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- ozdobna świeca - bardzo fajny element, który na pewno znajdzie miejsce w nowym mieszkaniu. Jest to chyba pierwsza ozdoba, którą otrzymaliśmy do nowego mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- zapachowy liść do auta - ale nie byle jaki liść! To nie jakiś WunderDałn, tylko estetyczny, bambusowy liść wyprodukowany w Polsce. Do tego zapach smoczego owocu. Jeszcze dzisiaj go odpakuję i zawieszę na lusterku, jak będziemy jechać o wykoPAKĘ mojej różowej (ona wybrała Paczkomat obok nowego mieszkania, podeszła zbyt optymistycznie do naszej ekipy remontowej xD)

- na koniec najlepszy prezent. W pierwszej chwili jak zobaczyłem opakowanie to myślałem, że mirek @Ricostyczny chce mi się oświadczyć, ale okazało się, że są to przypinki do mankietów. I to nie byle jakie, ale przypinki z logo Alfy Romeo! Wystarczy, że spojrzycie na mój awatar, a domyślicie się, jakiej marki samochodów jestem fanem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Różowa powiedziała, że będę musiał je założyć na nasz ślub w przyszłym roku, także prezent ewidentnie trafiony.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za przygotowaną paczkę. Wszystkie prezenty są trafione. Do tego żaden nie wygląda na używany ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
darkdancerr - Nadeszła pora na moją #wykopaka, czyli kolejny obraz z cyklu #pokazpake...

źródło: comment_1608653507p1UTOs7379WUJmmkWrV4TG.jpg

Pobierz
  • 7