Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 99
@ooooooooaaaaa: pani basia ze sklepu i pan bogdan kierowca tira to odzwierciedlenie zaufania do słów rządu. Nie winiłbym ich tylko właśnie rząd który nie jest przekonujący, a wręcz krętacki
  • Odpowiedz
@ooooooooaaaaa: najgorsze w tym jest to, że ich bańka jest coraz większa. Piszą o teorii spiskowej i znajdują tylko stado im podobne i skutkuje to tylko ich radykalizacją, a jak spytasz o jakikolwiek argument, to usłyszysz tylko jakieś głupoty, które były albo dawno obalone, albo klasyczny tekst o spisku nwo i teraz wielkiego resetu XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@hniedziela546: przecież Wielki Reset to oficjalna agenda elit, do wprowadzenia której - jeszcze raz podkreślę - oficjalnie "Covid-19 stwarza okazję".
Na czym niby polega szurstwo w mówieniu o tym?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szpongiel: tylko, że na powoływanym się przez was szury forum ekonomicznym reset jest powoływany w zupełnie innym kontekście i znaczeniu, pluje na was totalnie i mam nadzieję, że zdechniexie w sztumie
  • Odpowiedz
Kierowca Tira i pani Basia ze sklepu wiedzoooooo najlepiej, że to wszystko fikcja. W internecie rządzi niedouczony plebs.


@ooooooooaaaaa: Bo Pani Basia i kierowca tira lepiej wiedzą co jest dla NICH dobre i mają prawo o tym decydować, a nie jakiś urzędas którego nawet nie wybierają w wyborach powszechnych.
  • Odpowiedz
@Wlancznik: taaaaaa, nie wiedzą, niestety choćbyś im wkładał do głowy, żeby odstawili alkohol i fajki, żeby zamiast jeść schabowe zjedli rybę, żeby zamiast siedzieć przed TV poszli na spacer to oni wiedzą co dla nich lepsze przez co wybierają nowotwory i choroby układu krwionośnego, otyłość xD tacy oni są oświeceni
  • Odpowiedz
aaaaa, nie wiedzą, niestety choćbyś im wkładał do głowy, żeby odstawili alkohol i fajki, żeby zamiast jeść schabowe zjedli rybę, żeby zamiast siedzieć przed TV poszli na spacer to oni wiedzą co dla nich lepsze przez co wybierają nowotwory i choroby układu krwionośnego, otyłość xD tacy oni są oświeceni


@ooooooooaaaaa: To nie ma znaczenia i nic Ci (ani nikomu innemu) do tego. Kto powiedział że ryba jest lepsza od schabowego? Pod
  • Odpowiedz
pani Basia ze sklepu wiedzoooooo najlepiej, że to wszystko fikcja


@ooooooooaaaaa: pani Basia ze sklepu powinna być jedną z pierwszych systemowych ofiarą koronawirusa - bo nie ma bata, że pracując 8 godzin dziennie, przez 5 dni w tygodniu w zamkniętym pomieszczeniu, gdzie wirus jest wnoszony przez klientów (bo standardowa maseczka nie chroni przed ujściem wydychiwanego powietrza poza maseczkę, bokami), żeby się nie zakaziła - no jak nie jest zakażona, to i
  • Odpowiedz
@ooooooooaaaaa: Możesz mi logicznie odpowiedzieć dlaczego szczepionki podobne do tych na Covid Testuje się około 10 lat przed wejściem na rynek?
Ta została testowana kilka miesięcy.
Skoro roczne testy są bezpieczne to po co z pozostałych przypadkach testuje się je tak długo?
Nikt mi jeszcze nie odpowiedział na to pytanie.
Aha i żeby było jasne, nie jestem antyszczepionkowcem, szczepiłem się świadomie w życiu wiele razy szczepionkami, ale sprawdzonymi i dobrze przebadanymi
  • Odpowiedz