Wpis z mikrobloga

Czy to prawda, że Polacy są rasistami? Tzn. nawet fakt posiadania ciemnych włosów, bardziej śniadej cery lub orlego nosa może przeszkadzać? Na pewno Polska to monoetniczny kraj, ale się na wszelki wypadek pytam.
Ja np. mam ciemnobrązowe falowane włosy oraz zakrzywiony nos. Tylko młodzieńczy wygląd i biała skóra mnie ratują.
PS 20 lvl u mnie, różowa z kompleksami.


Ten filmik, obrazuje problem w Polsce.

#kompleksy #polska #kultura #slowianie #genetyka #genealogia #rasizm #historia #kiciochpyta #toniejestbait #tagujenanocnej #mirabelkopomusz #uroda #psychologia
b.....o - Czy to prawda, że Polacy są rasistami? Tzn. nawet fakt posiadania ciemnych ...
  • 18
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: prawda, szczególnie wśród młodzieży. Mimo iż jestem Polakiem i moi przodkowie przynajmniej do pradziadków byli Polakami (dalszych przodków nie znam), to przez karnację, przez większość określaną jako hiszpańska, byłem w szkole (gimnazjum i technikum) wyzywany od ciapatych, murzynów etc.

W życiu dorosłym jest lepiej, nie pamiętam żeby na studiach i później ktoś mnie przez to obrażał, ale zdarzyło się usłyszeć głupie żarciki, które może normalnie mogłyby być nawet dla śmieszne,
  • Odpowiedz
prawda, szczególnie wśród młodzieży. Mimo iż jestem Polakiem i moi przodkowie przynajmniej do pradziadków byli Polakami (dalszych przodków nie znam), to przez karnację, przez większość określaną jako hiszpańska, byłem w szkole (gimnazjum i technikum) wyzywany od ciapatych, murzynów etc.

W życiu dorosłym jest lepiej, nie pamiętam żeby na studiach i później ktoś mnie przez to obrażał, ale zdarzyło się usłyszeć głupie żarciki, które może normalnie mogłyby być nawet dla śmieszne, ale przez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blablaelotrzydwazero: mi często mówią, że mam wschodnią/azjatycką urodę gdzie wcale nie mam takich korzeni. Pytają się nie raz czy, któryś z moich rodziców nie jest Polakiem. Mimo to nie spotkałam się nigdy z rasizmem wobec mnie. Ludzie po prostu pytali się z ciekawości i tyle ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A dla wielu, nie przypominałam słowiańskiej piękności w latach szkolnych. Niektórzy mówili, że mam żydowską urodę i śmiali się z mojej brzydoty.


@blablaelotrzydwazero: a to ja z kolei miałem gorzej przez to, że podobałem się dziewczynom. Mnóstwo było takich sytuacji, gdy słuchałem, że jakaś tam - tutaj wulgarne określenia na kobietę, kocha się w takim arabie/murzynie/ciapatym jak ja. Raz pamiętam, ktoś mi groził, żebym nie podrywał jakiejś tam dziewczyny, bo ona
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: Ja mogę mówić za siebie, nie lubię arabów ,cyganów, Włochów, Rumunów, murzynów i całego tego tałatajstwa bo co takiego spotkam to chce mi sprzedać noże pod biedronką, albo puka do drzwi i wciska mi piłę NAC z naklejkami Stihl mówiąc że ukradł i daj panu 500zł warte 2000, panu daj 100, no ta panu 50... Araby i włosi też dra te #!$%@? wciskają i naganiają, #!$%@? kup kebaba, dywana kup,
  • Odpowiedz
@Gazobeton: Z tymi Azjatami to poleciałeś XDD. Pojedź sobie do jakiegoś Wietnamu, Kambodży czy innych mniej popularnych regionów. Ludzie tam będą cię traktować jak białą małpę której trzeba zrobić zdjęcie i potem pokazać znajomym. No i pomyliłeś Rumunów z Cyganami. A co do włochów to nie wiem skąd wyjąłeś te kłamstwa (chyba z #!$%@? cipska twojej starej po mojej ostatniej wizycie) bo przynajmniej dwa/trzy razy do roku jestem we Włoszech na
  • Odpowiedz
@United:

Pojedź sobie do jakiegoś Wietnamu, Kambodży czy innych mniej popularnych regionów.


Nie dzięki tak samo jak nie pojadę do Rumuni, Włoch czy innego zadupia z populacja składającą się głównie z złodziei i oszustów. Pozostanę przy Koreańczykach i Japończykach.

A co do włochów to nie wiem skąd wyjąłeś te kłamstwa (chyba z #!$%@? cipska twojej starej po mojej ostatniej wizycie)...


Trafił swój na swego, nic dziwnego że się świetnie czujesz wśród
  • Odpowiedz
@Gazobeton: Widzę masz dość spore kompleksy względem swojej narodowości i próbujesz teraz w jakiś sposób sobie to wynagrodzić atakując inne nacje wysrywami z dupska. Smutne, ale do wyleczenia.
  • Odpowiedz