Wpis z mikrobloga

Skoro rząd chce, aby ludzie się zaszczepili to fatalnie do tego podchodzi.
Moja propozycja diabelskiej strategii:
1. Na początek ogłosić, że szczepionki uzyskają tylko najważniejsze osoby w państwie, w tym politycy.
2. Podkreślać, że szczepionek jest mało.
3. Ludzie są #!$%@?.
4. Trwa debata.
5. Morawiecki wychodzi i mówi, że szczepionka będzie kosztować po 2000 zł.
6. I to tylko dla niektórych, będzie losowanie.
7. Ludzie #!$%@? jeszcze bardziej, zaczynają żądać szczepionki.
8. Morawiecki ogłasza, że za darmo dostaną rodziny z co najmniej jednym bombelkiem.
9. Ale wg. kolejności zgłoszeń.
10. Euforia. Ludzie ustawiają się w kolejce, bo darmowe.
11. Dalej darmoszka dla starych bab.
12. Od kolejnego poniedziałku kolejki w przychodniach.
13. Tu już większość społeczeństwa zaszczepiona.
14. Morawiecki ogłasza, że po długich konsultacjach doszli do wniosku, że za frajer może się też zaszczepić reszta.
15. Ale w ograniczonym czasie, potem 2000 zł.
16. W tym momencie już wszyscy zaczepieni.
17. Rząd ogłasza na konferencji z WHO, że Polsce zaszczepiono wszystkich w miesiąc.
#koronawirus #szczepienia #pasta #heheszki
  • 24
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: Miałem właśnie podobny pomysł! Tylko trochę bardziej pokręcony.
Ostatnio słyszałem często komentarze, że szczepionka to "eksperyment na Polakach".
Można by wykorzystać fakt, że nikt nie lubi być uczestnikiem eksperymentu.
PiS mógłby ogłosić Narodowy Eksperyment Bezszczepionkowy. Nazwać tych, którzy się nie chcą zaszczepić "grupą testową" i podawać w mediach ilu z nich zmarło codziennie. Do tego rozsyłać SMS "dziękujemy za udział w medycznym eksperymencie badania śmiertelności" czy jakoś tak (
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: i zero pieniędzy z tego dla ciebie i kolegów z partii
Oto lepszy plan:
1.Zniechęcaj jak tylko się da ludzi do szczepień
2.Udawaj ze kupiłeś szczepionek dla 90% populacji kraju.
3.Kup szczepionek dla 30% pop kraju.
4.Pozostały hajs przemiel przez fundacje kolegów z partii.
5.Profit$$$
6.Zaszczep 25% pop kraju.
7.Narzekaj ze ludzie nie chcą się szczepić przez co szczepionki się przeterminowały.
8.Zatrudnij firmy kolegów z partii żeby zutylizowały odpady medyczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@NonOmnisMoriar: Więc myślisz, że ludzie nie dowiedzieliby się, że dyrektor generalny firmy produkującej szczepionkę nie chce się zaszczepić. To tak jakby Elon Musk bał się jeździć Teslą. Pardon oczywiście dyrektor Pfizera się nie boi, tylko nie chce zajmować miejsca w kolejce po szczepionkę.
  • Odpowiedz
  • 0
@NonOmnisMoriar jak gratis to Janusze by się po 3 razy szczepili, bo "sunsiad tyko 2 razy" Ja mam jeszcze lepszy pomysł "Narodowy Program Nieszczepienia", Janusze: "Ja się mam nie szczepić? A #!$%@? pokaże! Halina pakuj dzięciory, jedziemy do Czech się zaszczepić" - nie dość, że ludzie się za swoje zaszczepią to jeszcze odciążą placówki zdrowia szczepiąc się za granicą.
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: wez nie zartuj, to tak nie dziala. musialby trup lezec na ulicach i to doslownie zeby wywolac taka panike
to ze czy tak czy siak by sie ich bralo pod wlos to co niby to zmienia? wiekszosc ma to w dupie, popatrza na sasiada czy nie odwalil kity, nie odwalil, wzrusza ramionami XD taka to pseudopandemia
  • Odpowiedz
@sciana: no i co? gdyby to chociaz bylo cos jak ospa, dlugie lezenie w lozku, krosty na calym ciele, potem blizny
a tu co? zniszczone pluca? czy to widac?

mozna by zaczac dzien w dzien pokazywac jakis ludzi ktorzy sie mecza idac, zaczeli by sobie wmawiac ze sie dusza, z tej paniki zaczeli szczepic... ale saturacje sobie sami zmierza, wiekszosc ma powyzej 90ciu%
  • Odpowiedz