Wpis z mikrobloga

@Niedozdarcia2: Proszę Cię, jakiej prawdy? Z jego strony to jest szuranie na niespotykanym poziomie. Grubasowi nawet nie chce się schylić po kartkę co mu spadła na podłogę, a o wycięciu jego ohydnego kaszlu zapomnij. Wartość merytoryczna jest zerowa i każdy kto ma pojęcie w danym temacie, od razu go niszczy argumentami. Gadanie bzdur, chrumkanie i "nieomylność", to jedyne co mu wychodzi.
@Niedozdarcia2: Ja tam mam beke z 20-30 osób z wykopu, którzy jak tylko Ator coś wrzuci to prześcigają się by to dodać tutaj, koniecznie okrasić "hehehehe szur" albo jakimś równie zabawnym zdaniem :D Jednocześnie pewnie wierzą rządowi w kwestii pandemii i cieszą się, że wprowadzane są coraz to głupsze obostrzenia i zakazy :D No to już wolę Atora niż takich zjebusów :)
Ja tam mam beke z 20-30 osób z wykopu, którzy jak tylko Ator coś wrzuci to prześcigają się by to dodać tutaj, koniecznie okrasić "hehehehe szur" albo jakimś równie zabawnym zdaniem :D


Och nie, Atorek wiecznie szkalowany, niszczony, miażdżony przez mitycznych hejterów, w ogóle nie punktują merytorycznie ludzie spaślaka, pokazując dokładnie gdzie #!$%@? bzdury ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednocześnie pewnie wierzą rządowi w kwestii pandemii i cieszą się,
grono doświadczonych ekspertów zasięgających opinii akademickiej powinno nie być obdarzone zaufaniem


@WodzNaczelny: Złoto xD tak, taki prof. Simon jest świetnym przykładem że powinno się go obdarzyć wielkim zaufaniem. Wiedz, że grono ekspertów to nie tylko gęby pojawiające się w TV i wśród środowiska medycznego też są różnice zdań? Czy tylko Horbanowi, Gutowi i temu jeszcze jednemu, który chce żeby niezaszczepieni płacili za opiekę medyczną można wierzyć ? :D
taki prof. Simon jest świetnym przykładem że powinno się go obdarzyć wielkim zaufaniem.


@masonios72: no i co z nim jest nie tak, szurze? xD

wśród środowiska medycznego też są różnice zdań


Jurek Zięba to nie środowisko medyczne xD