Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
#nintendoswitch

Sprzedałem w #!$%@?. 1850 z Zeldą, Wieśkiem, D3, Skyrimem, The OuterWorlds, Children of Morta, Saints Row, obudową,pokrowcem. Jak dla mnie switch jest przehypowany, optymalizacja niektórych gier woła o pomstę do nieba, cała konstrukcja konsolki nie wzbudza zaufania, chyba nie chciałbym jej upuścić albo dać dzieciakom do zabawy.. Interfejs i funkcjonalność okołogrowa ssie, nie ma Netflixa, przeglądarki itp. Kupiłem Retroida , tam przynajmniej wiem czego się spodziewać. Zelda mnie odepchneła od siebie, żadne gierki pokroju Mario nie sprawiają mi przyjemności, może poza Mario Kart. Ceny kartridży skutecznie zniechęcają. Ani razu nie użyłem trybu stacjonarnego xD
Kick_Ass - #nintendoswitch

Sprzedałem w #!$%@?. 1850 z Zeldą, Wieśkiem, D3, Skyrimem...

źródło: comment_1608575451KIzvgIhpqVlEwAcfbGKk9H.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Victim: ja od razu wyszedłem z założenia że będę grał w porty gierek w robocie, nie powiem , jak bym na pc nie przeorał 1000h w D3 to pewnie bym się bawił przednio, bo opcja grania w hns wszędzie mnie kręci. Mam 30 lat giercowania za sobą, myślałem że tu zdefiniują rozrywkę na nowo, trochę się zawiodłem. Obstawiam że Pocket2 da mi tyle samo jak nie więcej funu z gry, i
@Kick_Ass:

Kupiłem Retroida , tam przynajmniej wiem czego się spodziewać. Zelda mnie odepchneła od siebie, żadne gierki pokroju Mario nie sprawiają mi przyjemności, może poza Mario Kart.


W przypadku Switch'a każdy kto potrafi obsługiwać internet też wie czego się spodziewać. Nie rozumiem zarzutu, nie wiedziałeś jakie tam gry są?

Ceny kartridży skutecznie zniechęcają.


Do czego? Jak nie jesteś kolekcjonerem (a wnioskuję po wpisie, że nie jesteś), to chyba właśnie zachęcają do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kick_Ass: nie byłaby taka zła gdyby nie te #!$%@? ceny gier. Konsole mam od 2 lat a gier miałem dosłownie 7 czy 8 z czego 2 od razu wymieniłem bo były #!$%@? (Mario Odyssey i New Super Mario Bros)
Sprzedałbym gdyby nie to że uwielbiam Mario Kart i Smash Bros. Były to moje pierwsze gry na switcha i do dziś je mam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrueGrey: proszę cię, nie miziałem co prawda lite, ale trzymanie konsoli bez żadnego gripcase to udręka, i ciągły stres czy joycony się nie zaczną trząść. Kupiłem konsolę rok temu gdy już była trochę na rynku, od razu z nastawieniem na gierki z blaszaka, dziś już wiem że do takich celów to lepiej stadię albo xcloud czy cokolwiek innego z andkiem bije na głowe nintendo. Liczyłem że dodadzą netflixa, ale wtedy zrobiłby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: sprzedałem po 2 miesiącach od zakupu po ograniu zeldy i Mariana. Wychodzi na to, że nie jestem fanem gier Nintendo, a do niczego innego się ta konsola nie nadaje. Do tego zaporowe ceny gier i wygoda tych joyconów jest delikatnie mówiąc odpychająca. Moja ogólna ocena to takie 4/10. Komuś może się podobać, ale na pewno nie mnie
@Kick_Ass ta konsola po prostu nie jest dla Ciebie. Jesteś zapalonym graczem, trajhardem, a kupiłeś konsolę przenośną do pogrania sobie czasem albo dania dzieciakowi żeby Ci kompa zwolnił. Można sobie pograć gdzieś w podróży czy coś, ale nie ma sensu porównywać do PC czy PS / Xboxa. Konsoletka fajna, mam od pewnego czasu, głównie cziluje na niej w AC (Animals Crossing, nie Assassins Creed), a jak wolę pograć w coś mocniej to