Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
2020 rok nauczył mnie że choćby nie wiem co się działo czasem trzeba powiedzieć koniec, odejść od toksycznych ludzi, pokazać im środkowy palec i poucinać wszelkie takie relacje. Nauczył mnie aby doceniać bliskich, doceniać relacje jakie nas z nimi łącza i nauczył tęsknoty, jaką otoczyłam bliskich. Zwłaszcza ostatnie miesiące nauczyły mnie że wiecznie nie będę młoda, muszę teraz osiągnąć jak najwięcej, muszę sama zbudować poczucie bezpieczeństwa, markę, włożyć ogrom pracy w swój sukces, za moment może być na to za późno. Rok kończę w całkowicie innej rzeczywistości niż kończyłam poprzedni, gdyby ktoś mi powiedział że będzie taki zakręcony, nie uwierzyłabym. Ale za nic nie cofnęłabym czasu. Było, minęło!
#relacje #zwiazki #2020 #sukces #szczescie
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r5678: absurd jest taki, że toksyczni ludzie mają to w sobie że najpierw pozbawiają i odsuwają Cię od wszystkich znajomych po to aby się zostało samym :) musiałam przepracować, odchorować i w końcu uświadomiłam sobie że wcale nie tęsknię za nim, a wręcz się brzydzę, muszę zawalczyć o siebie :) dzięki za ciepłe słowa w tym całym burdlu