Wpis z mikrobloga

Nasza Mama odeszła wczoraj wieczorem. Przez 2,5 dnia byliśmy z nią w domu. Mogliśmy towarzyszyć jej w ostatnich dniach życia, otaczając ją miłością i wsparciem. Oglądanie cierpienia tak bliskiej osoby jest straszne. Najważniejsze, że Mama nie cierpiała za długo, morfina częściowo uśmierzyła ból i pomogła jej zasnąć. Bardzo za Nią tęsknię.
I jestem dumna ze swojej rodziny. Mam wspaniałego Tatę, wspierającego Brata i cudowną młodszą Siostrę. Do tego troskliwą Bratową i kochającego Męża. Dzięki nim ten czas był łatwiejszy.
Limonkova - Nasza Mama odeszła wczoraj wieczorem. Przez 2,5 dnia byliśmy z nią w domu...

źródło: comment_1608497084A8lnHdsPJsuPaipEBOA88F.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Limonkova: moja mama umarła rok temu, z czasem ból jest mniejszy ale i tak tęsknię za nią każdego dnia i codziennie o niej myślę. Moj tato umarł 10 lat wczesniej... Wspolczuje ci i bardzo mi przykro, wspominajcie mame z cala rodzina, rodzina naprawde jest bardzo wazna i duzo daje w czasie zaloby i nie tylko. Trzymaj sie mocno! A do tych co maja rodzicow - warto zadbac o te relacje, bo
  • Odpowiedz
Przez 2,5 dnia byliśmy z nią w domu.


@Limonkova: nie wiem czy ci zazdroscić czy współczuć ja o smierci swojej sie dowiedziałem po 2 godzinach pod drzwiami oddziału szpitalnego, zmarła w środę rano ostatni raz widziałem się z nią w piątek, nie maiłem szansy się z nią pożegnać. Nikt nie miał. Nie miałem czasu nawet na załobę musiałem zając się ojcem zawałowcem z rozrusznikiem i żoną w 7 miesiącu ciąży. Odchorowałem
  • Odpowiedz
@Limonkova: aż się poryczałam od tych wiadomości, trzymaj się, nie ma nic gorszego od tego, wiele siły życzę. Jeśli świat jest choć trochę sprawiedliwy to takie anioły będą mieć lepiej po drugiej stronie.
  • Odpowiedz
@Limonkova Mi na oczach i rękach można by powiedzieć odszedł tata.. 7 lat temu, a ja nadal pamiętam jak go reanimowali.. I słowa lekarza, który tak po ludzku "Przepraszam, nic więcej nie mogłem zrobić" - Strata rodzica to ból.. Współczuję ci z całego serca bo wiem jak się czujesz! Trzymaj się. Dasz radę!
  • Odpowiedz
I to jest ten moment kiedy kazde słowo, zdanie, zabrzmią trywialnie. Jest mi bardzo przykro. Ciężko mi sobie wyobrazić świat bez mamy. Nie znam was ale jestem z wami myślami i przesyłam dużo dobrej energii!
  • Odpowiedz
@Limonkova: Tez kocham swoją mamę nad wszystko, przykro mi ze raczej nigdy nie znajdę kobiety która obdarzy mnie takim uczuciem bo nie mam szczęki chada, 185+, a do tego zarobków 10k netto na miesiąc
  • Odpowiedz
@Limonkova: mi z moją nie zawsze było po drodze, ale wiadomości z telefonu to nie usunę chyba nigdy. dobrze że mogłaś przy niej być mimo, że to bolesne. ja nie miałem takiej szansy.
  • Odpowiedz
@DestroDevil niektórzy poprostu próbują z siebie wyrzucić coś co w nich leży.
Potrzebuja wsparcia z każdej strony.

@Limonkova, moja żona też jest dość chora. Każdy dzień to zagadka z pytaniem, jakie będzie jutro.

Najszczersze wyrazy współczucia.
  • Odpowiedz