Wpis z mikrobloga

Gonciarz ma ok. 30 lat i na jednej ze swoich „produkcji” „udawał memy”. Jest człowiekiem niedojrzałym i budzi politowanie. Ten post jest uwieńczeniem jego biografii.


@thetrumpist-: Gonciarzowi to już bliżej do 40stki niż 30stki.
  • Odpowiedz
@robert-kowalski: nie rozumiem, skąd tu bulwers? Ktoś w ogóle czytał ten artykuł? Ktoś zainteresował się tą całą żałosną szopką z pogrzebem? Ktoś potrafi logicznie auargumentować czemu Gonciarz jest tu słusznie hejtowany?
  • Odpowiedz
@Kenteris: gdyby nie Gonciarz, ksiądz by zrobił swoje zaklęcia, nikogo poza kilkoma starymi babami, to by nie zainteresowało i nie byłoby sprawy. A tak, rozdmuchał aferę z okrężnicy dla atencji i by podlizać się pro-choice.
  • Odpowiedz
@Pawery1: Co? Przecież o tym wszędzie było głośno. Znalazłem info o tym pogrzebie na kilku portalach chyba długo zanim Gonciarz się tym zainteresował. I czy nie można mieć w tym kraju po prostu własnych poglądów, bez jakichś durnych insynuacji, że chcesz się podlizać julkom lub laskom z oazy?
  • Odpowiedz
@Kenteris: no widzisz, a ja nie widziałem info wcześniej i żyję. Czy tobie też nie byłoby lepiej, gdybyś nie czytał o takich głupotach? Laski z oazy odpuść. Te który pierwszy raz idą na pielgrzymkę są łatwiejsze. Spuszczone ze smyczy konserwatywnych rodziców pierwszy raz mogą zaszaleć.
  • Odpowiedz