Wpis z mikrobloga

@jatylkozapytac: ale jaki ma sens branie z apteki za 240 plus marza jak na ulicy masz za 200 z dokładna informacja co to za odmiana i z tłustymi topkami a jak na ulicy nie psuje to w darknecie za ta sama cenę ta sama sytuacja, idziesz se do paczkomatu i masz, ludzie to maja problemy żeby przez 3 lata chodzic do lekarza po receptę
  • Odpowiedz
@share: no tak bo ostatnie 3 lata to nie palił nic a nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak mieszkasz w centrum i a) wali paleniem z mieszkania b) palone na balkonie czuć u sąsiadów c) pod mieszkaniem i wszędzie dookoła kręci się dużo ludzi to recepta się przydaje
  • Odpowiedz
@yamakto: da się takie piękne paczuszki lokalnie z pl zamówić ? Takie to ja widzialem tylko u raperów
@jatylkozapytac: Polecam waporyzator, nic nie czuć praktycznie, ja używam volcano na balony i przez chwile tylko się zapach unosi a i tak jest specyficzny, nie ma mowy ze mi gdzieś poza mieszkanie to wychodzi
@FarmaceutaAmator: Przykro mi jak masz takie doświadczenie ze jakiegoś dmonsetic haze palisz XD
  • Odpowiedz
@share: nie pale zielonego gowna ale jakbym chcial to moglbym cos lepszego. Wyobraz sobie ze niestety znam temat od kuchni i wiem co jest z tym robione, 99% palaczy w polsce nie ma dostepu do dobrego sortu zkladajac ze kupuja go a nie hodują sami
  • Odpowiedz