Wpis z mikrobloga

@Nununana: Może się po prostu aktualnie panicznie boi jakie mogą ją spotkać konsekwencje,biorąc pod uwagę że nie ma chyba nikogo kto by nie uważał, że popełniła błąd wysyłając taka wiadomość do nadawcy wykoppaczki? Już jedna studentka chyba przez wykop wyleciała ze studiów, więc nie ma tu nic zabawnego, to jaka aktualnie spirala się nakręca negatywnego stosunku do niej. Co więcej, jeśli faktycznie ma jakieś problemu psychiczne, to nie wiadomo na ile
@tulinka_kat: OP poczuł się w pewnym sensie ofiarą. Zaglądając na główną widzę wpisy i radość tych, którzy otrzymali paczkę. W jego przypadku - musiał dopytywać czy paczka doszła. Opublikowanie prywatnej rozmowy nie było najlepszym rozwiązaniem, ale jak mielibyśmy mu uwierzyć? - tym uwiarygodnił.
Jeżeli była opcja zaznaczenia, aby nie przesyłać własnoręcznie zrobionych przetworów, można to zaznaczyć.
Nie biorę udziału w tej akcji, ale gdybym brał, ucieszyłbym się z własnoręcznie zrobionych przetworów,
dane osobowe posiadają organizatorzy i ja, ja ich nie mam zamiaru udostępniać je i tego nigdy nie zrobię. Jeżeli ktoś z organizatorów to zrobi w co wątpię to już nie moja sprawa.


@Wielki_Wladca_Wypoku: także podsumowując - opublikowanie rozmowy anonima z anonimką kompletnie niczym nie grozi. Niech na tym się skończy i tyle, nie daj się sprowokować żadnej ze stron aby udostępnić więcej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EmiliaByun:
- miej problem do wszystkich tylko nie do siebie

- jak już pływasz po dziurki w szambie, zacznij grozić sądem

nie wiem jak można być takim człowiekiem, zwykle słowo przepraszam załagodziło by cała sprawę, ale nie
lepiej iść w zaparte i nie przyznać się do błędu, bo po co
@EmiliaByun tak sobie obserwuję tą aferę, jako osoba postronna i taka jest moja opinia: na pierwszy rzut oka jesteś roszczeniową i rozpieszczoną gimbusiarą, która musi się w życiu dosyć prędko nauczyć ogłady i jakiejkolwiek kultury (skoro rodzice nie byli w stanie ci tego wpoić), jeśli natomiast jesteś już trochę starsza to nie wróżę ci sukcesów w życiu, bo takie fundamentalne braki w interakcjach społecznych są niemalże nie do nadrobienia gdy już jesteś
nie dam się sprowokować, potępiam takie ostre wyzywanie jej i obrażanie, nie jestem ch... I nie zrobię takiego świństwa jak publikacja cudzych danych osobowych.


@Wielki_Wladca_Wypoku: xddd ale ześ sie zesral teraz.
Potepiasz chamskie akcje, ale udostepnianie prywatnej wiadomosci nie potepiasz? Podawanie nicka uzytkowniczki nie potepiasz? Wez lepiej tez juz nic nie pisz na wykopie lepiej i ochlon, #!$%@? moim zdaniem maniane i ty stworzyles punkt zapalny tej afery. Na miejscu wykoppaki