Wpis z mikrobloga

Jak teraz wygląda podroz intercity? Obok mnie z żadnej strony nikt nie usiądzie, te miejsca są automatycznie rezerwowane co drugie? Czy będzie trzeba się wykłócać? I czy numer miejsca na bilecie jest mój, czy siada się gdzie chce i się okaże że moje miejsce jest zajęte?
#pkp #intercity #pociagi
  • 32
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Panikonduktor: kurna zrobiło się bardzo bezpośrednio ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodziło mi o obecnosc na wykopie, a nie staż pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez wasze sprzeczne odpowiedzi każdy czytelnik zwraca się do mnie z prośbą o pomoc co powoduje, że mam bardzo dużo pracy!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Panikonduktor: Stąd moja pomyłka!
Do tej pory nie słyszałem wersji "poprawionej" w zapowiedzi lub w ogóle w narracji obsługi pociągu, a skoro mam komunikat na stronie to się nim kieruję.
Przepraszam zatem za mój błąd i dzięki za jasne stanowisko.

@Shishu - .... Ci w ..... za takie bierne przyglądanie się tej dyskusji. Jak spróbujesz mi to wytknąć podczas spotkania to umyje Twoją koszulą szybę na loku gnojku!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pociongowy: raczej nie jest zaktualizowane. Już miesiąc temu przy kupnie biletów było widać przy ręcznym wybieraniu miejsc część jest poblokowana. To wygląda że istotnie sprzedaje tylko płowe miejsc w przedziale i powinno się siadać tak jak piszę. Dzisiaj jechałem dwoma pociągami i wszędzie bylo zajęte równo po pół przedziału. @Shishu jechałem dzisiaj z Wrocławia i znowu nie trafiłem na ciebie. Zawsze się rozglądam czy jedzie wysoki konduktor xD
  • Odpowiedz