Wpis z mikrobloga

Zebrałem 1kk free expa i stoję przed dylematem Alaska czy Agir. Agir kusi bo ma torpsy, Alaska ma spaść z rowerka i być wycofana.
Co polecacie?
#wows
  • 7
  • Odpowiedz
@Davidian: Alaska na chwilę obecną to tier 9.5, ja bym brał w ciemno XD Wedle mnie ten okręt jest lepszy nawet od niektórych X. Agir jest tak bardzo niemrawy że nawet nie pamiętam co tam on miał...
  • Odpowiedz
@DJtomex: Począwszy od aktualizacji 0.10.1 następujące okręty nie będą już możliwe do nabycia: IX Georgia, IX Alaska, VIII Massachusetts, X Thunderer i X Småland. Georgia, Alaska i Massachusetts będą też niedostępne w Sklepie premium.

Dzisiaj nabyłem Alaskę a jutro Thunderera za coal bo kupon wpada zniżkowy. Gruzję już mam
  • Odpowiedz
@Davidian: Alaska priorytetowo, nawet jeśli nie miałaby być wycofywana. Agirem można trochę ugrać, jak się taka Alaska zagapi to może zostać napadnięta przez niego, ale zbiera również mocno. Do tego z racji radaru użyteczność Alaski jest dużo większa. Mam obydwa i mam porównanie.

Gruzję już mam


Żeś dorzucił do pieca z tą Gruzją xD
  • Odpowiedz
@system_shock: Alaska w porcie jak i Thunderer. Teraz do czerwca znowu trza chomikować wungiel. Bo kuponik dopiero za 6 miechów. Na plus z Alaski wpadnie stal a z Thunderera kontenerek od mikołaja.
Co do Gruzji to chyba wszystko się zgadza xD
  • Odpowiedz