Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomekruslan: bolesna prawda od randoma z wykopu xDDD usunąłem bo nie potrafisz normalnie wyrazić to co chcesz tylko od razu wyzywasz. Jak się frustracie nauczysz kulturalnie pisać to komentarze zostaną
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: pffff XD Małolat co nie rozumie, że jaranie na balkonie i darcie mordy w nocy to patologia będzie mnie uczył kultury. Przeczytaj i usuń. Tylko na tyle cie stać. Mam nadzieję że sąsiad wytoczy ci sprawę w sądzie to może wtedy cię nauczą ludzkich zachowań.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomekruslan: małolat co ma 30 lat, ok xD
Nie wiem po co tak kolorujesz moje słowa. Żadne darcie mordy tylko zwykłe rozmowy. Do patusa mi daleko. Zresztą pozostali sąsiedzi którzy też z nim mają problemy to też patusy? xD
  • Odpowiedz
Widocznie jesteś bardzo niedojrzałym 30-latkiem bo brzmisz jak małolat. Sam pisałeś, że twoja koleżanka krzyczała, więc nie o normalne rozmowy tutaj chodzi. Pies nie ma prawa szczekać w środku nocy i tu nie ma dyskusji. Jedno szczeknięcie w bloku potrafi obudzić człowieka. Do palenie na balkonie się nie ustosunkowałeś. Jakie usprawiedliwienie na to? To były tylko mentole?
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: jako, że OP usunął już kilka moich komentarzy skierowanych wprost do niego odpowiem tutaj. Mandatu nie dostaje się za bycie odrobinę za głośno. Policja zazwyczaj przyjeżdża, poucza i idzie sobie, bo funkcjonariusze nie mogą wlepić mandatu tylko na podstawie zgłoszenia. Muszą najść na sytuację, w której jest naprawdę niezła impreza albo kundel ujada bez przerwy. O dostanie jednego mandatu trzeba się mocno postarać a trzy oznaczają notorycznego imprezowicza, który nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomekruslan: serio nie zorientowales się o co chodziło z tą koleżanka? To było w dzień xD
Normalnie palę na zewnątrz, na spacerze z psem czy coś. Rzadko na balkonie. Pouczeń było już kilka bo jak przyjeżdżali to nic się nie działo i za to też dostał karę.
Ośmiolatek się obudzi i zaraz zaśnie, rozumiem jakby to był mały gówniak co zaraz zacznie beczeć pół nocy.
Mam ci wysłać zdjęcie dowodu czy
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: rzadko na balkonie a nie powinieneś w ogóle. Dzieciak się obudził na chwilę, a może nie mógł spać do rana bo się przestraszył? Sam sobie dopowiadasz a mi zarzucasz, że wymyślam. Koleżanka darła się się w dzień? Zakłócanie spokoju jest przez całą dobę. Można tak bez końca się licytować a prawda jest taka, że gdyby było tak super jak piszesz to nie dostałbyś ani jednego mandatu, a dostałeś trzy. Ciesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomekruslan: załatwia za pomocą służb bo nie ma odwagi sam zwrócić uwagi xD uwierz mi, że by nie obił ryja bo sam ma z 170cm wzrostu i 60kg wagi a ja 190/100 także tego xD
Chodziło o seks z tym krzyczeniem (nie darciem ryja).
Nie chce mi się czytać twojego umoralniania. Pytałem o pomysły i koniec tematu.
  • Odpowiedz
@tomekruslan: Dokładnie, OP trochę nas tu oszukuje. Mam problem z sąsiadami, którzy mają dwa ujadające psy i uwielbiają imprezy i niestety, ale w tym kraju mandatów za takie rzeczy nie dostaje się ot tak. Ba, bez nagrań ciężko jest cokolwiek wyegzekwować, zatem OP ma swoje za uszami, tak lekko.to ujmując.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Chyba masz niewielkie doświadczenie z patusami.
Wynajęliśmy niedawno mieszkanie.
Nie pijemy,nie palimy, nie ma żadnych hałasów po 22.00 .
Ale sąsiedzi z dołu to jakieś dziwne stworzenia. Ich dziecko krzyczy rozpaczliwie po 1 w nocy nawet ... Zaciszane odkreconą wodą ....
Do tego facet próbuje wyłudzić pieniądze . Nie daliśmy się ... Napadł na mojego męża . Była wezwana policja i złożone zawiadomienie.
Robią imprezy często do 4 rano ...choć
  • Odpowiedz