Wpis z mikrobloga

Mireczki ma ktoś monitor Lenovo ThinkVision T27p-10? Polecacie? Nigdy nie pracowałem na lenovo. Będę go używał głównie do #programowanie. Zależy mi na tym, żeby nie było problemów z jednoczesnym przesyłaniem obrazu i ładowaniem macbooka przez USB-C (chcę mieć podpięty tylko jeden kabel).

Przy okazji ma ktoś doświadczenie ze sklepem laptopykomputery na allegro? Mają ten monitor prawie 400 zł taniej niż u konkurencji, argumentują to w taki sposób:

Monitory nowe, fabrycznie zapakowane z kompletem dodatków. Pozbawione wad technicznych nadwyżki magazynowe oraz końcówki serii pochodzące bezpośrednio z Lenovo Clearance Outlet (fabryczna wyprzedaż producenta). Zapewniamy wsparcie techniczne przez 12 miesięcy od daty zakupu urządzenia! Przeceny względem fabrycznie nowych egzemplarzy sięgają często 50% !


Nie wiem, czy warto ryzykować, czy może lepiej kupić z pewniejszego źródła.

#allegro #komputery #monitory
  • 9
  • Odpowiedz
@tusk: Z tego co widzę na stronie Lenovo, to tam nie ma PD. Jeśli chcesz 16" zasilać w stresie, to Dell U2720Q jest chyba jedynym monitorem obecnie, który obsługuje PD z 90W.
  • Odpowiedz
@Hauleth: Faktycznie, w tym lenovo nie ma sprecyzowanej mocy maksymalnej. Dzięki za tipa, wezmę tego della, o ile pojawi się w jakiejś normalnej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz