Wpis z mikrobloga

Panie @Kotwpizamie , jest Pan geniuszem.
Na pewno zdawał sobie Pan sprawę, ze trud włożony przez Pana w przygotowanie tych pięknych pakunków i kartki świątecznej zaowocowuje wypiekami na mej twarzy. Musiał Pan też wiedzieć, że ze słodyczy to najbardziej lubię majonez.



Udało się Panu również rozwiązać moje podstawowe problemy życia codziennego. Co zjeść na obiad? Jak spędzać mniej czasu przed komputerem? Te pytania skutecznie spędzały mi sen z powiek. Nigdy więcej.
Smalec z porów i gruszek, faux gras z soczewicy, bobomole, bolognese weganese, wegański pasztet pieczeniowy z recyklingu. Czy to nie brzmi pięknie?
Od dzisiaj zamieniam też monitor komputera na ekran telewizora, a spotify na 8bitowe dźwięki. Spędzę święta siedząc na podłodze, z retropadem w dłoniach, pykając w Tanki, Contrę, Ice Climbera, Mario i inne klasyki. Być może znajdę też pozycje, których nie udało mi się dorwać na lokalnym bazarku w latach 90? 620 gier! Zapewni mi to więcej godzin rozrywki niż te Wasze cyberpunki i wiedźminy razem wzięte!
Chciałam zakupić sobie taką konsolkę już jakiś czas (serio, serio), a Pan mnie ubiegł. Co mnie bardzo cieszy.

Na sam koniec zostawiam wisienkę na torcie czyli list. Mam nadzieję, że Pan pisze więcej bo Pana twórczość zasługiwałaby na wydanie "Listów wybranych". Z treści wyłania się obraz interesującego faceta z dobrym poczuciem humoru, który, wbrew moim podejrzeniom, nie ma na imię Mirek. Do listu na pewno będę wracać wielokrotnie bo czytało się go jak dobrą książkę.

Podsumowując:
Chapeau bas, Panie @Kotwpizamie . Jestem zachwycona.

#wykopaka #pokapake
scruffy-duffy - Panie @Kotwpizamie , jest Pan geniuszem.
Na pewno zdawał sobie Pan s...

źródło: comment_1608296793gZoUaNdujqLVqqxUuqwhIT.jpg

Pobierz
  • 3