Wpis z mikrobloga

Sony wycofało ponoć że sprzedaży cyberpunk 2077. No w sumie mądry ruch by schować niedoskonałość nowej konsoli. Architektura Xbox series X jest całkiem inna niż PlayStation 5. Dzięki temu jak jest zbudowany system Xboxa gra wygląda inaczej niż na Xbox one, czy Xbox one X. Zaś PlayStation5 korzysta tylko z backwards compatibility dzięki czemu gra wygląda jak z PS4, więc teraz ciekawe placebo mają Ci co ogrywają gry z PS4 na ps5 i mówią że no no lepiej wygląda! Hahaha no no mamy exclusive az do patcha na next Geny

  • 37
  • Odpowiedz
@Pan_Orama: więc co to za ex skoro jest normalnie dostępny na PS4/PS5 tylko nie da się go kupić cyfrowo? xD W sumie i tak najlepszy "ex" na Xboxa jaki wyszedł na nową generację
  • Odpowiedz
  • 0
@Cinkito haha no rację... Póki co nic nie ma na nową generację... Trochę mnie to dziwi bo jak była premiera PS4 czy Xone to były gry ... Ryse, infamous, killzone, Forza a tu nic...
  • Odpowiedz
  • 1
@Gaelwyn @thorkill może kwestia wyłączenia jakiś dodatkowych efektów jak w przypadku Cold War, bez rtx czy blura gra stabilniej chodziła... Albo druga opcja za słaba wentylacja i się najzwyczajniej przegrzewa a jedno z zabezpieczeń to zamknąć najbardziej wyczerpujący proces (grę)
  • Odpowiedz
  • 0
@Cinkito Spiderman który defakto jest tylko dlc, bo podstawką jest z PS4, co tam jeszcze masz ? Godfall co się okazuje porażka ( metacritic) hmm demon soul ? Remake z PS3 ? Mówię o nowych grach bez żadnego ale
  • Odpowiedz
ale u ciebie to wyglada raczej na problem ze sprzetem


@Gaelwyn: @Pan_Orama: To nie jest mój filmik. Spidermen remastered też wygląda że kraszuje często na PS5. Stremerka na końcu tego filmu przyznaje się że stało się to dzisiaj już 4 raz.
Thorkill - > ale u ciebie to wyglada raczej na problem ze sprzetem

@Gaelwyn: @Pan_...
  • Odpowiedz
  • 1
@Thorkill jak dla mnie a specem nie jestem wygląda mi to na problemy z adaptacją RTX na konsole... Jest to nowa technologia jak narazie NVIDIA tylko rozumie jak to działa a AMD wygląda jak by było w fazie późnej bety
  • Odpowiedz
@Pan_Orama: DLC xD Sam jesteś DLC. To jest zwyczajny spin-off jak Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Godfall szału nie robi i nie zbiera dobrych ocen. I co z tego, że remake? Zajebista grą na którą czekała masa graczy, na PS3 Demon Soulsy nie były jeszcze aż tak popularne, ta seria się spopularyzowała dopiero przez Dark Soulsy i dużo osób nie ograło DSów na PS3. A oprócz tego Sackboy, Astrobot (jak tak bardzo
  • Odpowiedz
  • 0
@Cinkito przecież Milles Morales to DLC, sackboy gra dla dzieci no kurde pacynka grać ? A asteoboy to bym nie nazwał gra a multimedialna prezentacja konsoli. Jedyny powód dla którego bym kiedyś kupił ps5 to solidne exy... Jak na PS4 było : horizon zero, days gone, Uncharted, god of war
  • Odpowiedz
@Pan_Orama: I który z tych exów wyszedł na premierę? :D Horizon - 2017, God of War - 2018, Days Gone - 2019, Uncharted 4 - 2016. Miles Morales to nie jest DLC tylko spin-off. Ta gra to jest stand-alone i zwykły Spider Man nie jest do niej dołączony. Jedynie w wersji Ultimate. Co do Sackboya to czemu gra dla dzieci? Platformówka po prostu. Nie każda gra to jest tytuł z
  • Odpowiedz
@Pan_Orama: Spiderman z PS4, Spiderman Miles Morales i Spiderman: Remastered to są 3 różne pozycje
Edit: może jednak Spiderman z PS4 i Remaster nie bo sejvy są kompatybilne. Miały nie być na początku xD
  • Odpowiedz