Wpis z mikrobloga

Mam na oku pewnego peugeota z 2014 roku ale generalnie panuje takie przekonanie że francuskie samochody są mocno awaryjne. Czy to prawda, czy raczej mit? Proszę o opinie szczególnie osoby które mają lub miały francuza.

#motoryzacja #samochody
  • 22
  • Odpowiedz
@joniu @ZlodziejBilonownic @Fritzowski @mateelv @aksal89 @ThePPicasso @goferek @Iskaryota @rkadjar @nadrat24

Panowie, serdecznie dziękuję za wypowiedzi, to dla mnie dużo znaczy. Jest jeszcze jedna kwestia- zawsze miałem samochody z paskiem rozrządu i wiadomo że zawsze go zmieniałem od razu po zakupie. Z kolei ten Peugeot ma łańcuch rozrząd, jak wygląda sytuacja w tym przypadku jeśli jego przebieg wynosi 60 tyś km? Trzeba ten łańcuch zmieniać? Jak to wygląda i ile może kosztować części
  • Odpowiedz
@Menel94: kiedyś łańcucha rozrządu sie nie zmieniało dziś niestety tak. Ale przy 60k km nie ma sie raczej co martwić, słyszał bys że hałasuje. Poszukaj jakiegoś forum/grupy tego modelu i tam Ci powiedzą dokładnie jak to wygląda u Ciebie. W jednych autach łańcuch starcza na 150k km w innych na 350k km
  • Odpowiedz