Wpis z mikrobloga

Jeden z trzech wentylatorów (dolny) się zepsuł, więc został wymieniony na nowy. Czy RGB się wygrzewa i nabiera z czasem innej barwy? Bo ten nowy wyraźnie odstaje od reszty - na żywo różnica jest spora, zdjęcie tak tego nie oddaje (jest znacznie chłodniejszy). Przy innych kolorach tak tego nie widać, przy niektórych w ogóle, ale przy tym, który mam ustawiony od samego początku (statyczny) różnica rzuca się w oczy. Nadgoni z czasem i się wyrówna, czy moje niebo perfekcjonistów już nigdy nie będzie takie samo?

#nieboperfekcjonistow #led #rgb #argb #pcmasterrace #sprzetkomputerowy #komputery
Gari90 - Jeden z trzech wentylatorów (dolny) się zepsuł, więc został wymieniony na no...

źródło: comment_1608228289C59eaBGRWW3jy7UdFYgsvd.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Gari90: Niestety już tak zostanie, mam ten sam problem u siebie. Wymieniałem 3 wentylatory z przodu corsair ll120 i świecą inaczej, niż te które mam na górze od ponad 2 lat
  • Odpowiedz
@Gari90: Wiem że nie na temat ale mam pytanie, jak wygląda wymiana wentylatora fabrycznie zainstalowanego w obudowie? Piszesz że jest coś z nim nie tak, odsyłasz i wysyłają ci nowy?
A co do samego wentylatora, wystarczy że w pewnym momencie do produkcji wentylatorów brali inny rodzaj ledów lub ledy innej firmy i już będzie widoczna jakaś różnica
  • Odpowiedz
@Curus_Bachleda: Mam identyczny z tyłu obudowy ;-) Także plan już jest - przód znów będzie idealny, a tej różnicy z tyłu nie będzie w ogóle widać.
@hors: Całość trwała 3 dni - napisałem do producenta obudowy, że padł mi jeden z wentylatorów, kolejnego dnia wysłali mi nowy, 3 dnia miałem go u siebie. Żadnego odsyłania i takiej zabawy.
  • Odpowiedz