Wpis z mikrobloga

@Thorkill: najgorszej gry z tak wielką ilością bugów w życiu nie wiedziałam. A jeszcze nie wspomnę, ile ta gra kosztowała, bądź też dostała pieniążki od państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Yu_liiia od kogo dostała pieniazki? Od państwa? Którego? Wysp owczych? Sama w sobie gra jest zajebista i drugiej takiej obecnie na rynku nie znajdziesz. A bugi połatają. Z wiedźminem też tak było i jakoś to nie przeszkodziło w globalnym sukcesie.
  • Odpowiedz
@Kantar a to zależy. po pierwsze: ciężko obiektywnie stwierdzić co jest dobre a co złe, ładne, brzydkie itd. po drugie: da się obiektywnie stwierdzić, która gra kosztowała najwięcej i ile czasu zajęło jej wydanie.

biorąc zatem pod uwagę wszystkie dane i stan w jakim gra była w dniu premiery, oraz to w jakim stanie jest teraz. można pokusić się o stwierdzenie, że jest najgorszą produkcją w dziejach: nie było droższej, dłużej tworzonej
  • Odpowiedz
@Kantar to już zależy od przyjętej nomenklatury, dla jednego najgorszą grą będzie ta, która najbardziej go rozczarowała, dla drugiego ta, która nie powala grafiką, a dla jeszcze innego ta, która ma wiele błędów.

dla każdego z nich może to być cyberpunk ʕʔ

weźmy sobie ac:valhalla dla porównania, gra według niektórych graficznie ładniejsza, obiektywnie mniej błędów, mimo wszystko mocno średnia - powstała w niecałe 3 lata z 1/10 budżetu
  • Odpowiedz
@Kantar nie chodzi o to kto ma rację. dla mnie cp nie jest najgorszą grą, tak samo jak dla ciebie. przy czym dla mnie nie jest to też szczególnie dobra gra.

ale kłócenie się o to czy *dla kogoś* cyberpunk może być najgorszą grą jest tak samo jałowe jak kłócenie się o to czy różowy jest najgorszym kolorem.
  • Odpowiedz
@Kantar nie, odpisałem ci na to:

@Yu_liiia: no nadal bym cię zaminusował.

Najgorsza gra w dziejach? what, gdyby cyberpunk był 2 razy bardziej #!$%@? by nie zasłużył na taki tytuł.

i nie że będzie, a że można się pokusić o stwierdzenie że jest. głównie dlatego, że nie ma obiektywnego podziału na dobre i złe, a jedyne co można obiektywnie stwierdzić, to to że gra z największym budżetem w historii gier jest
  • Odpowiedz