Wpis z mikrobloga

Czaję się już dość długo na Google Pixela 4a5G, ale wciąż nie ma na Amazonie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ostatnio pojawił się w dobrej cenie w niemieckim Media Markt i tu pytanie - czy gwarancja z mediamarkt.de może być realizowana przez Google Store? W sensie, czy da się zarejestrować jakoś produkt u nich?
I drugie pytanie: są ostatnio jakieś problemy z przesyłką z Mailboxde?
#google #pixel #gwarancja #elektronika #telefony #kiciochpyta #mediamarkt #mailboxde
  • 13
  • Odpowiedz
@Turkofsky: nie wiem czy może być realizowana przez google store, ale masz MediaMarkt i ja bym realizował przez nich. Sam mam 4a 5G z niemieckiego MediaMarkt i raczej nie będzie problemu z gwarancją.
Dodatkowo czytałem gdzieś na reddicie że google store kręcił nosem jak chciałeś u nich reklamować telefon nie mieszkając w kraju zakupu, ale jak się ich postraszyło koniecznością przestrzegania unijnych przepisów to odpuszczali ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@Shumitu dobrze wiedzieć. Pytam o tę gwarancję, bo słyszałem, że mają równie dobrą jak ta z Amazonu, z której mam przyjemność (albo i nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) skorzystać
  • Odpowiedz
@Turkofsky: ja się na razie przepycham z google o te słuchawki bose które powinienem dostać za zakup w przedsprzedaży. Odpowiadają mi na wiadomości po dwóch tygodniach. Raczej pozytywnie się nie mogę o ich supporcie wypowiedzieć, przynajmniej nie o niemieckim.
  • Odpowiedz