Wpis z mikrobloga

Wczoraj przywiozłem ( ͡ ͜ʖ ͡) ktoś napije się ze mną kompotu żeby godnie zastąpiła mojego Xbox One S? () pierwsze wrażenia - JAK TO #!$%@?... wczoraj trochę udało się posiedzieć w Cyberpunku i tutaj niepopularna opinia - to naprawdę jest zajebista gra. Tak, ma mnóstwo bugów, glitchy, jest niedopracowana itp. ale ta fabuła z misjami pobocznymi po prostu zajebiście wciągają, a do tego jak teraz zobaczyłem przeskok grafiki z One S na Series X to chyba mogę powiedzieć, że zakochałem się w grze i nie mogę się doczekać wszelkich patchy i upgrade’u na nowa generacje konsol ( ͡° ͜ʖ ͡°) #xbox #xboxseriesx #gaming #cyberpunk #cyberpunk2077
pablooooo - Wczoraj przywiozłem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) ktoś napije się ze mną kompotu żeby godn...

źródło: comment_1608208803XAK0IxqS80YwZ6mMN3ll5b.jpg

Pobierz
  • 16
@skna: Polowałem od paru dni przez stronkę Media Markt na opcje „odbiór w 29 minut” gdzieś w okolicy i za każdym razem jak coś się pojawiało to okazywało się, że to jakiś błąd ( ͡° ʖ̯ ͡°) aż wczoraj nagle się udało, szybko rajd trasą kilkadziesiąt km do sklepu z niepewnością czy na pewno tym razem to nie jest jakiś bardziej zaawansowany błąd i na miejscu zwycięstwo
@pablooooo: Masz najlepszą konsole do tej gry. Akurat mam szczęście by mieć cp2077 na PC, xsx i ps5 i muszę stwierdzić że wersja na Sony jest przynajmniej jedną aktualizacje w plecy. To że jest w wersji 1.04 to bzdura, na PC i xsx to zupełnie inna gra. Są bugi ale od premiery gram równolegle na xsx i PC i oprócz typowych błędów nie mam żadnych problemów ze stabilnością tej gry.
@pablooooo: Dużo czystszy obraz w trybie jakości którego ps5 nawet nie ma i spoko gdyby tylko nie wysypywała się 10 razy dziennie. Ja swójego korpa zacznę ogrywać aż cdpr ogarnie wersje na ps5. Gra jest tak dobra że ten rozpaćkany obraz schodzi na drugi plan ale te crashe to już przegięcie.