Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dostałem ofertę pracy, jednak na poziomie znacznie wyższym niż to co obecnie robiłem przez ostatnie 2-3 lata (utrzymanie prostego programu magazynowego w brzydkim i nieustrukturyzowanym projekcie w C# (WinForms)). Gdzie teraz miałbym rozwijać projekt w mikroserwisach, ASP.NET Core, EntityFramework, Rest API itd itp, współczesny standard, który znam z teorii i opowieści.
Warto ryzykować wskoczenie na głęboką wodę, znając ryzyko, że będę potrzebował dużo czasu na ogarnięcie zaległości i projektu?
#programowanie #pracait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fda7ba035ed44000acddf3c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem identyczną sytuację kilka miesięcy temu - wcześniej robota w jakichś pomniejszych aplikacjach, a tu oferta pracy w korpo, stack oparty na AWS, które znam tylko z legend o rozwiązaniach w chmurze XD
Pensja x2 z miejsca.

Wziąłem i niczego nie żałuję - przez jakiś czas tłukłem głową w ścianę i był zapiehdol, ale powoli wychodzę na prostą i zaczynam ogarniać. To może być bardzo miła robota, gdy zna
  • Odpowiedz
robiłem przez ostatnie 2-3 lata (utrzymanie prostego programu magazynowego w brzydkim i nieustrukturyzowanym projekcie w C# (WinForms))


@AnonimoweMirkoWyznania: Człowieku zmarnowałeś 2-3 lata zawodowego życia, to będzie się już za Tobą ciągnąć. a Ty myślisz zmarnować sobie jeszcze więcej? Odpowiedź jest oczywista
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli ktos kto wyslal ci ta oferte wie, ze bedziesz potrzebowal czasu, by sie w to wgryzc, a ty chcesz sie uczyc i w to wgryzc to jak najbardziej. jednak jezeli pracodawca mysli, ze po trzech dniach bedziesz mial to w malym palcu to raczej srednio.
  • Odpowiedz
SzczęśliwyBrowar: @AnonimoweMirkoWyznania: jestem w podobnej sytuacji teraz, tylko ja programuję w Javie (nawet na Anonimowych znajdziesz wpis mojego autorstwa odnośnie poszukiwania pracy mając doświadczenie tylko w antykach). Od nowego roku idę do nowej firmy, w której mam nadzieję pracować z nowoczesnymi technologiami - mikroserwisy, etc. Nieoficjalnie od jednego z pracowników dowiedziałem się, że są szkolenia lub obietnica szybkiego nadgonienia wiedzy co by to być jak najszybciej efektywny w projektach
  • Odpowiedz